Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zgłoszeni zawodnicy
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.SIL22:916
2.KKS34:1115
3.HOM27:915
4.ZDR22:813
5.ZKS19:810
6.GSW17:178
7.AKS26:136
8.MRS15:256
9.STB9:195
10.SMJ8:255
11.CBN7:200
12.ESP3:450
Top Typer Wrzesień 2021
ALPN 2021-2022

Marcin1981
57 (48)
Twój adres IP:
3.239.58.199
Zawodnik meczu ALPN 2020-2021
P.ZAWODNIKDRUŻYNAZM
1.Wilk ŁukaszMarsal14
2.Piekorz WojciechKS Silesia11
3.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń10
4.Olszynka PawełHomera9
5.Łucki MichałAKS Górnik Wesoła8
6.Tereda KacperAKS Bieruń8
7.Czajkowski KamilStara Wesoła7
8.Oleksy AdrianSMJ Bieruń7
9.Fatyga MarekStawy Bieruń6
10.Mijalski PiotrAKS Bieruń6
11.Celarek RobertStawy Bieruń5
12.Jaromin AdamKKS Kopciowice5
13.Olejnik MateuszGrom Świerczyniec5
14.Copija TomaszCentrum Bieruń4
15.Fijoł TomaszAKS Zdrowia4
16.Krasoń MichałAKS Zdrowia4
17.Moric AndrzejGrom Świerczyniec4
18.Niklas BartoszSMJ Bieruń4
19.Noras DamianKKS Kopciowice4
20.Bernaś GrzegorzStawy Bieruń3
21.Białorucki GrzegorzAKS Bieruń3
22.Czecheliusz RobertStara Wesoła3
23.Dzida DariuszMarsal3
24.Gondzik KrzysztofGrom Świerczyniec3
25.Król SebastianStawy Bieruń3
26.Martinson JakubKKS Kopciowice3
27.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy3
28.Saluter PiotrZKS Rynek Bieruń3
29.Słabiszewski GrzegorzCentrum Bieruń3
30.Wikłacz ArturKS Silesia3
31.Bejm PawełCentrum Bieruń2
32.Czaja KrystianHomera2
33.Czarnynoga MichałCentrum Bieruń2
34.Drosd MateuszGrom Świerczyniec2
35.Drosd PawełGrom Świerczyniec2
36.Duda PawełZKS Rynek Bieruń2
37.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy2
38.Góralski KarolStara Wesoła2
39.Jaromin PawełMarsal2
40.Kaczmarek PawełHomera2
41.Kaizik SzymonAKS Górnik Wesoła2
42.Kamieński DanielKS Silesia2
43.Karkut SebastianAKS Zdrowia2
44.Kaszek MateuszAKS Górnik Wesoła2
45.Knapik KrystianHomera2
46.Kucz SzymonAKS Zdrowia2
47.Kuczmierczyk MarcinGrom Świerczyniec2
48.Lewandowski MariuszZandgruba Bojszowy2
49.Malinowski MarcinAKS Górnik Wesoła2
50.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń2
51.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń2
52.Nyga RobertZandgruba Bojszowy2
53.Rośkowicz KrzysztofKS Silesia2
54.Wilemski RobertAKS Bieruń2
55.Wlazło RobertKKS Kopciowice2
56.Anderwald PiotrKS Silesia1
57.Anderwald WojciechMarsal1
58.Błaszczyk RogerSMJ Bieruń1
59.Borgosz KrzysztofCentrum Bieruń1
60.Bożek AdamKKS Kopciowice1
61.Broncel PiotrZKS Rynek Bieruń1
62.Burski ArturAKS Zdrowia1
63.Chamielec KamilKKS Kopciowice1
64.Chrobok PatrykSMJ Bieruń1
65.Cieślik BartłomiejAKS Bieruń1
66.Czopnik TomaszCentrum Bieruń1
67.Drozdek RemigiuszMarsal1
68.Durok SławomirKKS Kopciowice1
69.Dusza ArturCentrum Bieruń1
70.Felkowski MariuszSMJ Bieruń1
71.Ferenc MichałHomera1
72.Fuchs TomaszZKS Rynek Bieruń1
73.Garbowski PawełSMJ Bieruń1
74.Gawlik PawełSMJ Bieruń1
75.Gondzik ŁukaszHomera1
76.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice1
77.Gros DawidHomera1
78.Gruszka DawidHomera1
79.Grzesica KrzysztofZandgruba Bojszowy1
80.Gumiński DawidSMJ Bieruń1
81.Helwig MarcinHomera1
82.Jackowiak AdamAKS Zdrowia1
83.Janik PiotrGrom Świerczyniec1
84.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice1
85.Jędrusik BartoszSMJ Bieruń1
86.Kaptur MarcinKS Silesia1
87.Kaszyca PiotrStara Wesoła1
88.Kisielewicz PrzemysławStara Wesoła1
89.Komorek EmilHomera1
90.Konarzewski KonradStara Wesoła1
91.Kościelniak BogdanCentrum Bieruń1
92.Kotara AndrzejHomera1
93.Kowalczyk MarcinZKS Rynek Bieruń1
94.Kowalski SławomirStara Wesoła1
95.Krawczyk AndrzejKS Silesia1
96.Kubek DawidStawy Bieruń1
97.Leś AndrzejAKS Zdrowia1
98.Lewandowski MateuszGrom Świerczyniec1
99.Listowski JakubStawy Bieruń1
100.Lizurej KornelAKS Bieruń1
101.Malik PiotrKKS Kopciowice1
102.Manzel KrzysztofAKS Bieruń1
103.Mańka DamianZKS Rynek Bieruń1
104.Maślorz AdrianMarsal1
105.Mateja PawełAKS Bieruń1
106.Mijalski MichałAKS Bieruń1
107.Mozgała MartinCentrum Bieruń1
108.Murawski MarcinGrom Świerczyniec1
109.Myalski MarekAKS Zdrowia1
110.Orawiec WojciechStawy Bieruń1
111.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń1
112.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń1
113.Ryguła MichałZandgruba Bojszowy1
114.Sadurski KamilStawy Bieruń1
115.Sobota TomaszStawy Bieruń1
116.Stawiarz SławomirMarsal1
117.Stokłosa DamianCentrum Bieruń1
118.Strzeżyk TomaszAKS Bieruń1
119.Szula PatrykStara Wesoła1
120.Ścierski MarekStawy Bieruń1
121.Tomala MarcinGrom Świerczyniec1
122.Wadas MichałKKS Kopciowice1
123.Wilk PawełMarsal1
124.Włoch MichałCentrum Bieruń1
125.Wojda PatrykStawy Bieruń1

Klasyfikacja po XXVI kolejkach ALPN 2020-2021
Polub nas na FB!
Nasi użytkownicy
AKS jaca
AKS jaca
Ostatnio widziany

krispalec
00:01

fabio93
00:04

dudus
01:15

lukasz539
01:21

Piotras92
02:47
Top Typerzy
MTyperPkt
1.Marcin198182
2.Gregor80
3.dzidu7376
4.ares74
5.Vikodin73
6.dudus71
7.Miglanc70
8.Olek68
9.Xabi68
10.MaGiK197168
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland