Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM65:2841
2.ZDR62:3341
3.KKS88:4240
4.AKS61:4129
5.TOR53:5125
6.SMJ47:5825
7.GSW48:4223
8.MRS46:4522
9.SIL32:5222
10.STB44:6320
11.CBN33:6813
12.ZKS34:9010
Top Typer Maj 2024
ALPN 2023-2024

qlremix
22 (14)
Twój adres IP:
3.230.154.90
Zawodnik meczu ALPN 2023-2024
P.ZAWODNIKDRUŻYNAZM
1.WLAZŁO ROBERTKKS Kopciowice12
2.TEREDA KACPERAKS Bieruń11
3.BIES TOMASZStawy Bieruń8
4.KRASOŃ MICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina6
5.WILK ŁUKASZMarsal6
6.RYBKA VITALIY AKS Tornado Tychy5
7.TRACZ MARCINSMJ Bieruń5
8.URBANEK ŁUKASZStawy Bieruń5
9.DZIDA DARIUSZMarsal4
10.GAWLIK PAWEŁCentrum Bieruń4
11.KACZMAREK PAWEŁHomera4
12.KOSTYRA WOJCIECHZKS Rynek Bieruń4
13.KUCZ ŁUKASZSilesia Bojszowy4
14.PIEKORZ WOJCIECHSilesia Bojszowy4
15.GROS DAWIDHomera3
16.JACKOWIAK ADAM Zdrowia Mantrans Jedlina3
17.JAROŃ ROBERT AKS Tornado Tychy3
18.MARTINSON JAKUBKKS Kopciowice3
19.MORIC ANDRZEJGROM Świerczyniec3
20.OLEKSY ADRIANSMJ Bieruń3
21.TOMALA MARCINGROM Świerczyniec3
22.WILK PAWEŁMarsal3
23.ZYGMA DARIUSZGROM Świerczyniec3
24.CZARNYNOGA MICHAŁCentrum Bieruń2
25.DIACHENKO YEHORAKS Tornado Tychy2
26.JANOSZ WOJCIECHStawy Bieruń2
27.KAPTUR MARCINSilesia Bojszowy2
28.MICHALAK MATEUSZ AKS Tornado Tychy2
29.SALUTER PIOTRZKS Rynek Bieruń2
30.SYCHOV OLEKSANDRGROM Świerczyniec2
31.ŚWIERCZ KRYSTIANAKS Bieruń2
32.WOJTALA PAWEŁ AKS Tornado Tychy2
33.BARTOSZEK KAMILHomera1
34.BURSKI ARTURZdrowia Mantrans Jedlina1
35.CELAREK ROBERTStawy Bieruń1
36.CIBOROWSKI JANSMJ Bieruń1
37.COPIJA TOMASZCentrum Bieruń1
38.DUDA PAWEŁZKS Rynek Bieruń1
39.DYRDA DANIELAKS Bieruń1
40.GNIZA MICHAŁGROM Świerczyniec1
41.GNYP MICHAŁHomera1
42.GONDZIK KRZYSZTOFGROM Świerczyniec1
43.JOCHEMCZYK TOMASZKKS Kopciowice1
44.KARKUT SEBASTIANZdrowia Mantrans Jedlina1
45.KOŁODZIEJCZYK MATEUSZSMJ Bieruń1
46.KOŚCIELNIAK BOGDANCentrum Bieruń1
47.KOTARA ANDRZEJHomera1
48.KRAWCZYK TOMASZSMJ Bieruń1
49.KUCZ MICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina1
50.KUCZ SZYMONZdrowia Mantrans Jedlina1
51.LANDA PIOTRZKS Rynek Bieruń1
52.MALCHAREK DAMIANMarsal1
53.MALICKI ŁUKASZMarsal1
54.MARKO MICHAŁHomera1
55.MAZUR MAREK AKS Tornado Tychy1
56.NOGA SZYMONSMJ Bieruń1
57.NOWAK ARTURSilesia Bojszowy1
58.OLSZYNKA PAWEŁHomera1
59.PAMUŁA DENISMarsal1
60.PASTUSZEK KRYSTIANCentrum Bieruń1
61.PIECHA ŁUKASZAKS Bieruń1
62.PONOMARENKO IGOR AKS Tornado Tychy1
63.SADURSKI KAMILStawy Bieruń1
64.SOBOTA TOMASZStawy Bieruń1
65.STALMACH ARTURGROM Świerczyniec1
66.STALMACH MARCINGROM Świerczyniec1
67.STAROŃ JAKUBCentrum Bieruń1
68.ŚWIERCZ KRYSTIANAKS Bieruń1
69.TARGIEL ROBERTAKS Bieruń1
70.TOMASZEK PRZEMYSŁAWSMJ Bieruń1
71.TRACZ ADAMSMJ Bieruń1
72.WILK KRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń1
73.ZAGÓRSKI GABRIELGROM Świerczyniec1

Klasyfikacja po XVIII kolejce ALPN 2023-2024
Data ostatniej aktualizacji: 24.05.2024
Kalendarz
  • 20.06.2024
    Finał Pucharu Ligi 
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    Homerek
    Homerek
    Ostatnio widziany

    RobsonAKS
    01:42

    Salah
    04:40

    ~Dyrdus
    05:22

    Owsian55
    13:22

    Cibor
    13:22
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Miglanc176
    2.Vikodin175
    3.JAmaTO174
    4.bratinho171
    5.Homerek170
    6.qlremix168
    7.eduardo22166
    8.micpar165
    9.Xabi161
    10.NormaN153
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland