Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS101:4652
2.HOM89:4248
3.ZDR69:4343
4.AKS91:4841
5.TOR62:5534
6.MRS62:5928
7.STB55:7327
8.GSW52:4526
9.SMJ57:9226
10.SIL32:6122
11.CBN43:8417
12.ZKS34:9910
Top Typer Czerwiec 2024
ALPN 2023-2024

JAmaTO
26 (20)
Twój adres IP:
3.236.83.154
Zawodnik meczu ALPN 2022-2023
P.NAZWISKOIMIĘDRUŻYNAZ.M.
1.MARTINSONJAKUBKKS Kopciowice12
2.KAMIEŃSKIDANIELSilesia Bojszowy10
3.OLSZYNKA PAWEŁHomera10
4.PIECHAŁUKASZZKS Rynek Bieruń9
5.LEŚANDRZEJZdrowia Mantrans Jedlina7
6.OLEJNIK MATEUSZGROM Świerczyniec7
7.SOBOTATOMASZStawy Bieruń7
8.DZIDADARIUSZMarsal6
9.KACZMAREKPAWEŁHomera5
10.MICHALAKMATEUSZ AKS Tornado Tychy5
11.MIETLIŃSKIMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina5
12.OLEKSYADRIANSMJ Bieruń5
13.SZOTAJANEskadra Paprocan5
14.TEREDA KACPERAKS Bieruń5
15.WILKŁUKASZMarsal5
16.ADAMSKIROBERTZKS Rynek Bieruń4
17.BIESTOMASZStawy Bieruń4
18.FATYGAMAREKStawy Bieruń4
19.GAWLIKPAWEŁCentrum Bieruń4
20.MISZKURKAADAMEskadra Paprocan4
21.MOZGAŁA MARTINCentrum Bieruń4
22.TOMALAMARCINGROM Świerczyniec4
23.WARECKIADAMEskadra Paprocan4
24.BIELANIKARTURCentrum Bieruń3
25.DUDKADARIUSZSilesia Bojszowy3
26.DYRDADANIELAKS Bieruń3
27.GŁÓWCZYKKAROL SMJ Bieruń3
28.KOSTYRAWOJCIECHZKS Rynek Bieruń3
29.KOŚCIELNIAKBOGDANCentrum Bieruń3
30.MRÓZRAFAŁAKS Bieruń3
31.ŚWIERCZKRYSTIANAKS Bieruń3
32.ANDERWALDWOJCIECHMarsal2
33.BAZHUNAISHVILISHOTAAKS Tornado Tychy2
34.BERNAŚGRZEGORZStawy Bieruń2
35.BLASZKIEWCZMATEUSZAKS Tornado Tychy2
36.CEDROTOMASZAKS Tornado Tychy2
37.COPIJATOMASZCentrum Bieruń2
38.CZARNYNOGAMICHAŁCentrum Bieruń2
39.FELKOWSKIMARIUSZSMJ Bieruń2
40.FIJOŁTOMASZGROM Świerczyniec2
41.GANOBISROBERTStawy Bieruń2
42.GARBOWSKIPAWEŁSMJ Bieruń2
43.GRZYMIESŁAWSKIARTURHomera2
44.KOPALAPIOTRZdrowia Mantrans Jedlina2
45.KRASOŃMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina2
46.LYSENKO MAKSYM AKS Tornado Tychy2
47.MAGIERAJANUSZKKS Kopciowice2
48.MORIC ANDRZEJGROM Świerczyniec2
49.NORAS SŁAWOMIRZKS Rynek Bieruń2
50.PIEKORZWOJCIECHSilesia Bojszowy2
51.ROTKOPIOTRKKS Kopciowice2
52.SADURSKIKAMILStawy Bieruń2
53.TURACZYKŁUKASZSMJ Bieruń2
54.URBANEKŁUKASZSMJ Bieruń2
55.WERSZOWECMARCINSilesia Bojszowy2
56.WILEMSKIROBERTAKS Bieruń2
57.WILKKRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń2
58.WOJTALA PAWEŁ AKS Tornado Tychy2
59.ADAMCZYKARTURMarsal1
60.ADAMUSSZYMONMarsal1
61.BENEKSŁAWOMIRHomera1
62.BIAŁORUCKIGRZEGORZAKS Bieruń1
63.BIERNACKIMAKSYMILIANEskadra Paprocan1
64.BRATEKARTURZdrowia Mantrans Jedlina1
65.BUGNODAWIDGROM Świerczyniec1
66.CHAMIELECKAMILKKS Kopciowice1
67.CHOWANIECPAWEŁMarsal1
68.CIBOROWSKIJANSMJ Bieruń1
69.CIEPŁYPAWEŁGROM Świerczyniec1
70.CIEŚLAKBARTŁOMIEJAKS Bieruń1
71.DOMAŃSKIKAMILAKS Bieruń1
72.DROZDEKREMIGIUSZMarsal1
73.EBERTADRIANMarsal1
74.FIDOPATRYKZKS Rynek Bieruń1
75.FURTAK SZYMON AKS Tornado Tychy1
76.GAWLAS DAMIAN AKS Tornado Tychy1
77.GNIZAMICHAŁGROM Świerczyniec1
78.GONDZIK KRZYSZTOFGROM Świerczyniec1
79.GROSDAWIDHomera1
80.JACKOWIAKADAMZdrowia Mantrans Jedlina1
81.JANIK PIOTRGROM Świerczyniec1
82.JAROMINPAWEŁMarsal1
83.JAROŃ ROBERT AKS Tornado Tychy1
84.KARKUTSEBASTIANZdrowia Mantrans Jedlina1
85.KARWATSZYMONZKS Rynek Bieruń1
86.KNAPIKKRYSTIANHomera1
87.KOTYRBAŁUKASZSilesia Bojszowy1
88.KRZYWOŃADAMCentrum Bieruń1
89.KUCZŁUKASZSilesia Bojszowy1
90.KULAWOJCIECHStawy Bieruń1
91.LESZEKTOMASZCentrum Bieruń1
92.LUBECKIARKADIUSZSMJ Bieruń1
93.ŁOZIŃSKIMAKSYMILIANEskadra Paprocan1
94.MALIKPIOTRKKS Kopciowice1
95.MAZUR MAREK AKS Tornado Tychy1
96.MROCZEKPRZEMYSŁAWMarsal1
97.MROWIECKRZYSZTOFStawy Bieruń1
98.ORAWIECWOJCIECHStawy Bieruń1
99.OZIEMCZUKSZYMONEskadra Paprocan1
100.PAMUŁADENNISMarsal1
101.PASTERAKADRIANSMJ Bieruń1
102.PIERGIESKAMILGROM Świerczyniec1
103.PIWKOMARCINZdrowia Mantrans Jedlina1
104.ROGALSKIPIOTRStawy Bieruń1
105.ROMANOWSKITOMASZZKS Rynek Bieruń1
106.SALUTERPIOTRZKS Rynek Bieruń1
107.SAPETAARTURGROM Świerczyniec1
108.SATERNUSMATEUSZSilesia Bojszowy1
109.SAWICKITOMASZKKS Kopciowice1
110.SZKOŁAFILIPEskadra Paprocan1
111.SZOTAARKADIUSZEskadra Paprocan1
112.SZUDAADAMSilesia Bojszowy1
113.SZYMAKOWSKIRAFAŁSMJ Bieruń1
114.ŚWIERZYADRIANCentrum Bieruń1
115.WALICKISZYMONAKS Bieruń1
116.WARDZIŃSKISEBASTIANMarsal1
117.WĄSIKDAWIDEskadra Paprocan1
118.WERESZCZAKGRZEGORZHomera1
119.WITKOWSKIANTONIEskadra Paprocan1
120.WLAZŁOROBERTKKS Kopciowice1
121.WOŹNIAKKONRADEskadra Paprocan1
122.WRÓBELKAMILCentrum Bieruń1
123.ZIELIŃSKIADAMAKS Bieruń1
124.ZIELIŃSKIMARCINAKS Tornado Tychy1
125.ZYGNERSKI ŁUKASZ AKS Tornado Tychy1

Klasyfikacja po XXVI kolejce ALPN 2022-2023
Data ostatniej aktualizacji: 20.06.2023
Komentarze
Ryszard dnia 25 sierpień 2022 12:14
A i tak Suseł będzie na 1 miejscu


ZKS ZKS ZKS
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Kalendarz
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    Ryszard
    Ryszard
    Ostatnio widziany

    RobsonAKS
    00:46

    ~Dyrdus
    00:51

    fabio93
    03:52

    Siwy
    06:55

    RobsoN
    07:19
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Vikodin215
    2.Miglanc212
    3.JAmaTO206
    4.Homerek200
    5.bratinho199
    6.Xabi191
    7.qlremix191
    8.micpar191
    9.eduardo22185
    10.Gregor182
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland