Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zgłoszeni zawodnicy
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Regulamin
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM48:1424
2.SIL31:1422
3.KKS43:1821
4.ZDR32:1420
5.ZKS36:1913
6.GSW24:2512
7.AKS32:1811
8.STB14:269
9.CBN22:277
10.MRS21:436
11.SMJ15:425
12.ESP9:670
Top Typer Pazdziernik 2021
ALPN 2021-2022

bratinho
45 (36)
Twój adres IP:
3.214.224.207
Zawodnik meczu ALPN 2021-2022
P.NAZWISKOIMIĘDRUŻYNAZ.M.
1.JĘDRUSIKBARTOSZSMJ Bieruń5
2.PIECHAŁUKASZZKS Rynek Bieruń4
3.WLAZŁOROBERTKKS Kopciowice4
4.BRALIŃSKIJAKUBEskadra Paprocan3
5.COPIJATOMASZCentrum Bieruń3
6.FATYGAMAREKStawy Bieruń3
7.FIJOŁTOMASZGROM Świerczyniec3
8.KRASOŃMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina3
9.MIETLIŃSKIMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina3
10.NIKLASBARTOSZSMJ Bieruń3
11.OLSZYNKA PAWEŁHomera3
12.ANDERWALDPIOTRAKS Bieruń2
13.BIAŁORUCKIGRZEGORZAKS Bieruń2
14.DROZDEKREMIGIUSZMarsal2
15.GONDZIK ŁUKASZHomera2
16.GRANATYRŁUKASZKKS Kopciowice2
17.KLEKOCIUKMARIUSZSilesia Bojszowy2
18.KOSTYRAWOJCIECHZKS Rynek Bieruń2
19.OLEJNIK MATEUSZGROM Świerczyniec2
20.PIEKORZWOJCIECHSilesia Bojszowy2
21.SŁABASZEWSKIGRZEGORZCentrum Bieruń2
22.SZOTAJANEskadra Paprocan2
23.WILKŁUKASZMarsal2
24.ADAMCZYKARTURMarsal1
25.BANIAMATEUSZMarsal1
26.BENEKSŁAWOMIRHomera1
27.BERNAŚGRZEGORZStawy Bieruń1
28.CELAREKROBERTStawy Bieruń1
29.CIEŚLAKBARTŁOMIEJAKS Bieruń1
30.CZARNYNOGAMICHAŁCentrum Bieruń1
31.DZIDADARIUSZMarsal1
32.GANOBISROBERTStawy Bieruń1
33.GONDZIK KRZYSZTOFGROM Świerczyniec1
34.JAROMINADAMKKS Kopciowice1
35.JASTRZEMSKI ŁUKASZSilesia Bojszowy1
36.JAZOWSKI PAWEŁCentrum Bieruń1
37.KAMIEŃSKIDANIELSilesia Bojszowy1
38.KOCHANOWSKI (F)DAWIDAKS Bieruń1
39.KRÓLSEBASTIANStawy Bieruń1
40.LEŚANDRZEJZdrowia Mantrans Jedlina1
41.LEWANDOWSKIMATEUSZGROM Świerczyniec1
42.LISTOWSKIJAKUBStawy Bieruń1
43.MISZKURKAADAMEskadra Paprocan1
44.MOZGAŁA MARTINCentrum Bieruń1
45.NORASDAMIANKKS Kopciowice1
46.PAPKALARAFAŁEskadra Paprocan1
47.ŚWIERCZKRYSTIANAKS Bieruń1
48.WĄSIKDAWIDEskadra Paprocan1
49.WERSZOWECMARCINSilesia Bojszowy1
50.WIKŁACZARTURSilesia Bojszowy1
51.WILKKRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń1

Klasyfikacja po VIII kolejce ALPN 2021-2022
Polub nas na FB!
Nasi użytkownicy
Gany
Gany
Ostatnio widziany

qlremix
07:37

fabio93
12:28

Fawelarz
13:43

Acik66
14:08

RobsoN
15:34
Top Typerzy
MTyperPkt
1.Gregor116
2.Marcin1981114
3.Vikodin113
4.Grajek89109
5.dzidu73109
6.bratinho108
7.Xabi107
8.Typerek106
9.Krystyna105
10.Miglanc105
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland