Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM57:1930
2.ZDR59:2328
3.SIL62:2027
4.KKS40:2925
5.AKS31:1520
6.SMJ27:4319
7.CBN31:2618
8.MRS28:2215
9.TOR20:5010
10.ZKS40:339
11.GSW10:458
12.STB16:427
13.ESK11:650
Top Typer Grudzień 2022
Twój adres IP:
35.175.107.185
Zgłoszeni zawodnicy ALPN 2022-2023
LP.NAZWISKOIMIĘDRUŻYNA
1.BIAŁORUCKIGRZEGORZAKS BIERUŃ
2.BULAMIROSŁAWAKS BIERUŃ
3.CIEŚLAKBARTŁOMIEJAKS BIERUŃ
4.CIEŚLAKJAKUBAKS BIERUŃ
5.DOMAŃSKIKAMILAKS BIERUŃ
6.DYRDADANIELAKS BIERUŃ
7.FABIANPIOTRAKS BIERUŃ
8.JANIK MICHAŁAKS BIERUŃ
9.KUBICAKAMILAKS BIERUŃ
10.LEWKORADOSŁAWAKS BIERUŃ
11.LIZUREJ KORNELAKS BIERUŃ
12.ŁUKASIKMACIEJAKS BIERUŃ
13.MATEJAPAWEŁAKS BIERUŃ
14.MIGDAŁRAFAŁAKS BIERUŃ
15.MRÓZKAMILAKS BIERUŃ
16.MRÓZRAFAŁAKS BIERUŃ
17.SIWIŃSKIBARTŁOMIEJAKS BIERUŃ
18.STRZEŻYKTOMASZAKS BIERUŃ
19.ŚWIERCZKRYSTIANAKS BIERUŃ
20.TARGIELROBERTAKS BIERUŃ
21.TEREDA KACPERAKS BIERUŃ
22.TOMCZAKADRIANAKS BIERUŃ
23.WALICKISZYMONAKS BIERUŃ
24.WILEMSKIROBERTAKS BIERUŃ
25.ZIENKIEWICZDOMINIKAKS BIERUŃ
    
1.BARZUL DENIS AKS TORNADO TYCHY
2.BAZHUNAISHVILISHOTAAKS TORNADO TYCHY
3.BIEDAL HUBERT AKS TORNADO TYCHY
4.CZARNIK PRZEMYSŁAW AKS TORNADO TYCHY
5.FURTAK SZYMON AKS TORNADO TYCHY
6.GAWLAS DAMIAN AKS TORNADO TYCHY
7.HOFFMANN KAROL AKS TORNADO TYCHY
8.JAROŃ ROBERT AKS TORNADO TYCHY
9.KOSTYLOV MYROSŁAW AKS TORNADO TYCHY
10.KURDELSKI AMADEUSZ AKS TORNADO TYCHY
11.LATUSEK KAMIL AKS TORNADO TYCHY
12.LYSENKO MAKSYM AKS TORNADO TYCHY
13.MAŁECKIMARCINAKS TORNADO TYCHY
14.MAZUR MAREK AKS TORNADO TYCHY
15.MICHALAKMATEUSZ AKS TORNADO TYCHY
16.PARDYGAŁ MATEUSZ AKS TORNADO TYCHY
17.RUKOJĆANDRZEJAKS TORNADO TYCHY
18.SKIBA ŁUKASZ AKS TORNADO TYCHY
19.SZTAFIŃSKI DAMIAN AKS TORNADO TYCHY
20.ŚWITKA PRZEMYSŁAW AKS TORNADO TYCHY
21.WOJTALA PAWEŁ AKS TORNADO TYCHY
22.ZIELIŃSKIMARCINAKS TORNADO TYCHY
23.ZYGNERSKI ŁUKASZ AKS TORNADO TYCHY
    
1.ANTOSZMICHAŁCENTRUM BIERUŃ
2.BEJMPAWEŁCENTRUM BIERUŃ
3.BIELANIKARTURCENTRUM BIERUŃ
4.COPIJATOMASZCENTRUM BIERUŃ
5.CZARNYNOGAMICHAŁCENTRUM BIERUŃ
6.DRABCZYKSŁAWOMIRCENTRUM BIERUŃ
7.DUSZA ARTURCENTRUM BIERUŃ
8.GAWLIKPAWEŁCENTRUM BIERUŃ
9.GĄSIORCZYKPAWEŁCENTRUM BIERUŃ
10.KLUKPAWEŁCENTRUM BIERUŃ
11.KOCHANDOMINIKCENTRUM BIERUŃ
12.KOŚCIELNIAKBOGDANCENTRUM BIERUŃ
13.MOZGAŁAMARTINCENTRUM BIERUŃ
14.OSOBA MARIUSZCENTRUM BIERUŃ
15.PASTUSZEKKRYSTIANCENTRUM BIERUŃ
16.PLUSKWIK MARCINCENTRUM BIERUŃ
17.RYŚMICHAŁCENTRUM BIERUŃ
18.STOKŁOSA DAMIANCENTRUM BIERUŃ
19.ŚWIERZYADRIANCENTRUM BIERUŃ
20.WŁODARCZYKMATEUSZCENTRUM BIERUŃ
21.ŻŁOBIŃSKITOMASZCENTRUM BIERUŃ
    
1.BIERNACKIMAKSYMILIANESKADRA PAPROCAN
2.BRALIŃSKIJAKUBESKADRA PAPROCAN
3.DAMIANBIAŁASESKADRA PAPROCAN
4.DAŃKOWSKIPATRYKESKADRA PAPROCAN
5.HORODEŃSKIJANESKADRA PAPROCAN
6.MISZKURKAADAMESKADRA PAPROCAN
7.NOWAKŁUKASZESKADRA PAPROCAN
8.OZIEMCZUKSZYMONESKADRA PAPROCAN
9.SUCHOŃDAWIDESKADRA PAPROCAN
10.SZOTAARKADIUSZESKADRA PAPROCAN
11.SZOTAJANESKADRA PAPROCAN
12.TARASIEWICZJAKUBESKADRA PAPROCAN
13.WACHELPIOTRESKADRA PAPROCAN
14.WARECKIADAMESKADRA PAPROCAN
15.WĄSIKDAWIDESKADRA PAPROCAN
16.WICIKADAMESKADRA PAPROCAN
17.WILKBARTEKESKADRA PAPROCAN
18.WILKMATEUSZESKADRA PAPROCAN
19.WITKOWSKIANTONIESKADRA PAPROCAN
20.WOŹNIAKKONRADESKADRA PAPROCAN
21.ZARMUTEKJAKUBESKADRA PAPROCAN
    
1.BUGNODAWIDGROM ŚWIERCZYNIEC
2.BURAKOWSKIPAWEŁGROM ŚWIERCZYNIEC
3.CHROBOKDAWIDGROM ŚWIERCZYNIEC
4.CIEPŁYARTURGROM ŚWIERCZYNIEC
5.CIEPŁYBARTOSZGROM ŚWIERCZYNIEC
6.CIEPŁYPAWEŁGROM ŚWIERCZYNIEC
7.CODOGNITOMASZGROM ŚWIERCZYNIEC
8.DROSDMATEUSZGROM ŚWIERCZYNIEC
9.DROSDPAWEŁGROM ŚWIERCZYNIEC
10.DUŻY TOMASZGROM ŚWIERCZYNIEC
11.FIJOŁTOMASZGROM ŚWIERCZYNIEC
12.GEMBOŁYŚDAMIANGROM ŚWIERCZYNIEC
13.GNIZAMICHAŁGROM ŚWIERCZYNIEC
14.GONDZIK KRZYSZTOFGROM ŚWIERCZYNIEC
15.JANIK PIOTRGROM ŚWIERCZYNIEC
16.KRAWCZYKTOMASZGROM ŚWIERCZYNIEC
17.MORIC ANDRZEJGROM ŚWIERCZYNIEC
18.MURAWSKIMARCINGROM ŚWIERCZYNIEC
19.OLEJNIK MATEUSZGROM ŚWIERCZYNIEC
20.PIERGIESKAMILGROM ŚWIERCZYNIEC
21.SAPETAARTURGROM ŚWIERCZYNIEC
22.STALMACHMARCINGROM ŚWIERCZYNIEC
23.TOMALAMARCINGROM ŚWIERCZYNIEC
24.TUCHOWSKIJACEKGROM ŚWIERCZYNIEC
    
1.BELDOCHMACIEJHOMERA
2.BENEKSŁAWOMIRHOMERA
3.CHUDYROBERTHOMERA
4.FERENCMICHAŁHOMERA
5.FRONKROBERTHOMERA
6.GAJDZIKADAMHOMERA
7.GNYPMICHAŁHOMERA
8.GONDZIK LukaszHOMERA
9.GROSDAWIDHOMERA
10.GRUSZKADAWIDHOMERA
11.GRZYMIESŁAWSKIARTURHOMERA
12.HELWIGMARCINHOMERA
13.KACZMAREKPAWEŁHOMERA
14.KLEKOCIUKMARIUSZHOMERA
15.KNAPIKKRYSTIANHOMERA
16.KOTARAANDRZEJHOMERA
17.MARCHELEKANDRZEJHOMERA
18.MARKOMICHAŁHOMERA
19.OLSZYNKA ANDRZEJHOMERA
20.OLSZYNKA PAWEŁHOMERA
21.PALUCHKRZYSZTOFHOMERA
22.PIERZCHAŁAKAMILHOMERA
23.WERESZCZAKGRZEGORZHOMERA
24.WYWIÓRKA MATEUSZHOMERA
25.ZIELOSKOŁUKASZHOMERA
    
1.ACHTELIKDAWIDKKS KOPCIOWICE
2.BLOCHSTANISŁAWKKS KOPCIOWICE
3.BOHONOSMICHAŁKKS KOPCIOWICE
4.BOŻEKADANKKS KOPCIOWICE
5.BRZOZOWSKIJAKUBKKS KOPCIOWICE
6.CHAMIELECKAMILKKS KOPCIOWICE
7.DOMAŃSKIMATEUSZKKS KOPCIOWICE
8.DUROKSŁAWOMIRKKS KOPCIOWICE
9.HETMAŃSKIMATEUSZKKS KOPCIOWICE
10.JAROMINADAMKKS KOPCIOWICE
11.JOCHEMCZYKTOMASZKKS KOPCIOWICE
12.MAGIERAJANUSZKKS KOPCIOWICE
13.MALIKPIOTRKKS KOPCIOWICE
14.MAŃKUTARKADIUSZKKS KOPCIOWICE
15.MARTINSONJAKUBKKS KOPCIOWICE
16.NORASDAMIANKKS KOPCIOWICE
17.NOWOSADSŁAWOMIRKKS KOPCIOWICE
18.ROTKOPIOTRKKS KOPCIOWICE
19.SAWICKITOMASZKKS KOPCIOWICE
20.SZMOLDAMARIUSZKKS KOPCIOWICE
21.TOKARCHUKYAROSLAVKKS KOPCIOWICE
22.TOMCZYKDAMIANKKS KOPCIOWICE
23.WADASMICHAŁKKS KOPCIOWICE
24.WENDREŃSKIARTURKKS KOPCIOWICE
25.WLAZŁOROBERTKKS KOPCIOWICE
    
1.ADAMCZYKARTURMARSAL
2.ADAMUSSZYMONMARSAL
3.ANDERWALDPIOTRMARSAL
4.ANDERWALDWOJCIECHMARSAL
5.BANIAMATEUSZMARSAL
6.DROZDEKREMIGIUSZMARSAL
7.DROZDEKTOMASZMARSAL
8.DZIDADARIUSZMARSAL
9.DZIDAMICHAŁMARSAL
10.EBERTADRIANMARSAL
11.GERMANEKMARCINMARSAL
12.JAROMINPAWEŁMARSAL
13.LATOCHAKRZYSZTOFMARSAL
14.MALCHAREKDAMIANMARSAL
15.MAŚLORZADRIANMARSAL
16.PAMUŁA DENNISMARSAL
17.PAŹDZIERNYADRIANMARSAL
18.PINTALBOGUSŁAWMARSAL
19.RAFAŁHAMERLAMARSAL
20.WARDZIŃSKISEBASTIANMARSAL
21.WARDZIŃSKISŁAWOMIRMARSAL
22.WILKŁUKASZMARSAL
23.WILKPAWEŁMARSAL
24.ZDZIARSKIADRIANMARSAL
    
1.DUDKADARIUSZSILESIA BOJSZOWY
2.DUDKATOMASZSILESIA BOJSZOWY
3.GRZESICAKRZYSZTOFSILESIA BOJSZOWY
4.GUZNARMACIEJSILESIA BOJSZOWY
5.JARNOTMARIUSZSILESIA BOJSZOWY
6.JASTRZEMSKIŁUKASZSILESIA BOJSZOWY
7.JĘDRYSIKKAMILSILESIA BOJSZOWY
8.KAMIEŃSKIDANIELSILESIA BOJSZOWY
9.KAPTURMARCINSILESIA BOJSZOWY
10.KOTYRBAŁUKASZSILESIA BOJSZOWY
11.KROPKAPAWEŁSILESIA BOJSZOWY
12.KRZYSTOLIKMAREKSILESIA BOJSZOWY
13.LEPIANKAKAROLSILESIA BOJSZOWY
14.LIBERKAKAMILSILESIA BOJSZOWY
15.LIGENZAPATRYKSILESIA BOJSZOWY
16.LIZUREJPIOTRSILESIA BOJSZOWY
17.MALINOWSKIMARCINSILESIA BOJSZOWY
18.MIJALSKIPIOTRSILESIA BOJSZOWY
19.NORASDAWIDSILESIA BOJSZOWY
20.NOWAKARTURSILESIA BOJSZOWY
21.PIEKORZWOJCIECHSILESIA BOJSZOWY
22.STYŻEJTOMASZSILESIA BOJSZOWY
23.SZUDA ADAMSILESIA BOJSZOWY
24.ŚCIERSKISZYMONSILESIA BOJSZOWY
25.WERSZOWECMARCINSILESIA BOJSZOWY
    
1.BOJDYSJAKUBSMJ BIERUŃ
2.CIBOROWSKIJANSMJ BIERUŃ
3.FELKOWSKIMARIUSZSMJ BIERUŃ
4.FILIPEKJACEKSMJ BIERUŃ
5.GARBOWSKIPAWEŁSMJ BIERUŃ
6.GĄSIOREKMATEUSZSMJ BIERUŃ
7.GŁÓWCZYKKAROLSMJ BIERUŃ
8.GUMIŃSKIDAWIDSMJ BIERUŃ
9.KOŁODZIEJCZYKMATEUSZSMJ BIERUŃ
10.KOZIEŁTOMASZSMJ BIERUŃ
11.LIPIŃSKIMARCINSMJ BIERUŃ
12.LUBECKIARKADIUSZSMJ BIERUŃ
13.MAMOKMATEUSZSMJ BIERUŃ
14.NIKLASBARTOSZSMJ BIERUŃ
15.NIKLASPRZEMYSŁAWSMJ BIERUŃ
16.NOGASZYMONSMJ BIERUŃ
17.OLEKSYADRIANSMJ BIERUŃ
18.PASTERAKADRIANSMJ BIERUŃ
19.SEKUŁAPATRYKSMJ BIERUŃ
20.SZYMAKOWSKIRAFAŁSMJ BIERUŃ
21.TOMALAMAREKSMJ BIERUŃ
22.TOMASZEKPRZEMYSŁAWSMJ BIERUŃ
23.TURACZYKŁUKASZSMJ BIERUŃ
24.URBANEKŁUKASZSMJ BIERUŃ
    
1.BERNAŚGRZEGORZSTAWY BIERUŃ
2.BIESTOMASZSTAWY BIERUŃ
3.CELAREKROBERTSTAWY BIERUŃ
4.FATYGAMAREKSTAWY BIERUŃ
5.GANOBISMATEUSZSTAWY BIERUŃ
6.GANOBISROBERTSTAWY BIERUŃ
7.HURNYZBIGNIEWSTAWY BIERUŃ
8.KAMIŃSKIJAKUBSTAWY BIERUŃ
9.KASPERCZYKDAWIDSTAWY BIERUŃ
10.KRÓLSEBASTIANSTAWY BIERUŃ
11.KULAWOJCIECHSTAWY BIERUŃ
12.LISTOWSKIJAKUBSTAWY BIERUŃ
13.MAZURDARIUSZSTAWY BIERUŃ
14.ORAWIECWOJCIECHSTAWY BIERUŃ
15.PYREKMAREKSTAWY BIERUŃ
16.ROGALSKIPIOTRSTAWY BIERUŃ
17.SADURSKIKAMILSTAWY BIERUŃ
18.SOBOTATOMASZSTAWY BIERUŃ
19.SZTELIGAMARIUSZSTAWY BIERUŃ
20.SZYMUTKODARIUSZSTAWY BIERUŃ
21.TUBACKIRAFAŁSTAWY BIERUŃ
22.ZAWISZWIESŁAWSTAWY BIERUŃ
    
1.BEDNARCZYKMARIUSZZDROWIA MANTRANS JEDLINA
2.BRATEKARTURZDROWIA MANTRANS JEDLINA
3.BRONCELBRONISŁAWZDROWIA MANTRANS JEDLINA
4.BURSKIARTURZDROWIA MANTRANS JEDLINA
5.FILAPAWEŁZDROWIA MANTRANS JEDLINA
6.JACKOWIAKADAMZDROWIA MANTRANS JEDLINA
7.KARKUTSEBASTIANZDROWIA MANTRANS JEDLINA
8.KLONEKADAMZDROWIA MANTRANS JEDLINA
9.KOLNYDARIUSZZDROWIA MANTRANS JEDLINA
10.KOŁODZIEJCZYKKRZYSZTOFZDROWIA MANTRANS JEDLINA
11.KOPALAPIOTRZDROWIA MANTRANS JEDLINA
12.KRASOŃMICHAŁZDROWIA MANTRANS JEDLINA
13.KUBAJCZYKKRYSTIANZDROWIA MANTRANS JEDLINA
14.KUBICZEKDAWIDZDROWIA MANTRANS JEDLINA
15.KUCZMICHAŁZDROWIA MANTRANS JEDLINA
16.KUCZSZYMONZDROWIA MANTRANS JEDLINA
17.LEŚANDRZEJZDROWIA MANTRANS JEDLINA
18.LYSKOGRZEGORZZDROWIA MANTRANS JEDLINA
19.MIETLIŃSKIMICHAŁZDROWIA MANTRANS JEDLINA
20.PIWKO ANDRZEJZDROWIA MANTRANS JEDLINA
21.PIWKO MARCINZDROWIA MANTRANS JEDLINA
22.ŚWIERGOLIKDAWIDZDROWIA MANTRANS JEDLINA
    
1.ADAMSKIROBERTZKS RYNEK BIERUŃ
2.BRONCELPIOTRZKS RYNEK BIERUŃ
3.DUDAPAWEŁZKS RYNEK BIERUŃ
4.ELŻANOWSKIKRZYSZTOFZKS RYNEK BIERUŃ
5.FIDOPATRYKZKS RYNEK BIERUŃ
6.FUCHSTOMASZZKS RYNEK BIERUŃ
7.KARWATSZYMONZKS RYNEK BIERUŃ
8.KOSTYRAWOJCIECHZKS RYNEK BIERUŃ
9.KOWALCZYKMARCINZKS RYNEK BIERUŃ
10.KRZEMIENDARIUSZZKS RYNEK BIERUŃ
11.KRZEMIENKRYSTIANZKS RYNEK BIERUŃ
12.LANDAPIOTRZKS RYNEK BIERUŃ
13.LYSKOARKADIUSZZKS RYNEK BIERUŃ
14.NORAS SŁAWOMIRZKS RYNEK BIERUŃ
15.PIECHAŁUKASZZKS RYNEK BIERUŃ
16.POMIETŁOMICHAŁZKS RYNEK BIERUŃ
17.ROMANOWSKITOMASZZKS RYNEK BIERUŃ
18.SALUTERPIOTRZKS RYNEK BIERUŃ
19.SUKIENNIKGRZEGORZZKS RYNEK BIERUŃ
20.WILKKRZYSZTOFZKS RYNEK BIERUŃ
21.WILKREMIGIUSZZKS RYNEK BIERUŃ
22.ZERDKAMICHAŁZKS RYNEK BIERUŃ

Zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek ALPN w sezonie 2022-2023
Ostatnia aktualizacja: 03.11.2022
Kalendarz
  • 17.12.2022
    IX Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej 
  • 08.01.2023
    Turniej Halowej Piłki Nożnej dla drużyn ALPN Bieruń 
  • 05.03.2023
    IX Turniej Halowej Piłki Nożnej „Powitanie Wiosny” dla drużyn niezrzeszonych 
  • Nasi użytkownicy
    piterson10
    piterson10
    Ostatnio widziany

    RobsoN
    04:26

    Romek
    20:30

    Davido
    1 dzień

    Mateo
    1 dzień

    ~JAmaTO
    1 dzień
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Spear166
    2.dzidu73166
    3.Miglanc160
    4.bratinho158
    5.Typerek156
    6.Krystyna155
    7.eduardo22155
    8.Siwy153
    9.Vikodin149
    10.aawek148
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland