Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS34:1612
2.ZDR23:1312
3.SMJ17:812
4.SIL17:1310
5.HOM30:159
6.ZGB15:119
7.GKW19:169
8.AKS10:137
9.MRS9:146
10.STW7:156
11.GSW13:144
12.STB7:144
13.CBN7:153
14.ZKS12:430
Top Typer Sierpień 2020
ALPN 2020-2021

Endi
19 (17)
Twój adres IP:
75.101.173.236
Zawodnik meczu ALPN 2020-2021
P.ZAWODNIKDRUŻYNAZM12345
1.Piekorz WojciechKS Silesia411 11
2.Celarek RobertStawy Bieruń311  1
3.Mijalski PiotrAKS Bieruń3 11 1
4.Moric AndrzejGrom Świerczyniec3111  
5.Wilk ŁukaszMarsal3 1 11
6.Góralski KarolStara Wesoła2 11  
7.Kaizik SzymonAKS Górnik Wesoła21  1 
8.Olejnik MateuszGrom Świerczyniec2   11
9.Oleksy AdrianSMJ Bieruń2 11  
10.Olszynka PawełHomera2 11  
11.Białorucki GrzegorzAKS Bieruń1   1 
12.Borgosz KrzysztofCentrum Bieruń1  1  
13.Broncel PiotrZKS Rynek Bieruń11    
14.Chamielec KamilKKS Kopciowice11    
15.Chrobok PatrykSMJ Bieruń1   1 
16.Czajkowski KamilStara Wesoła1    1
17.Czopnik TomaszCentrum Bieruń1 1   
18.Duda PawełZKS Rynek Bieruń1    1
19.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy1  1  
20.Dzida DariuszMarsal11    
21.Fatyga MarekStawy Bieruń1   1 
22.Ferenc MichałHomera1    1
23.Fijoł TomaszAKS Zdrowia1  1  
24.Garbowski PawełSMJ Bieruń1   1 
25.Gros DawidHomera1   1 
26.Gumiński DawidSMJ Bieruń11    
27.Jaromin AdamKKS Kopciowice1  1  
28.Kaszek MateuszAKS Górnik Wesoła1    1
29.Kościelniak BogdanCentrum Bieruń1   1 
30.Kowalski SławomirStara Wesoła11    
31.Krawczyk AndrzejKS Silesia1  1  
32.Kubek DawidStawy Bieruń1  1  
33.Kucz SzymonAKS Zdrowia11    
34.Leś AndrzejAKS Zdrowia1 1   
35.Lewandowski MariuszZandgruba Bojszowy1    1
36.Łucki MichałAKS Górnik Wesoła1  1  
37.Malinowski MarcinAKS Górnik Wesoła1 1   
38.Myalski MarekAKS Zdrowia1   1 
39.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń1    1
40.Noras DamianKKS Kopciowice1    1
41.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń1 1   
42.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń1   1 
43.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy11    
44.Ryguła MichałZandgruba Bojszowy1   1 
45.Saluter PiotrZKS Rynek Bieruń1  1  
46.Tereda KacperAKS Bieruń11    
47.Wadas MichałKKS Kopciowice1   1 
48.Wilk PawełMarsal1  1  
49.Włoch MichałCentrum Bieruń11   

Klasyfikacja po V kolejce ALPN 2020-2021
Polub nas na FB!
Kalendarz
Dzisiaj:
  • ALPN 2020-2021 - kolejka 6
    ALPN 2020-2021 - kolejka 6
  • Wkrótce:
  • 16.08.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 7 
  • 23.08.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 8 
  • Nasi użytkownicy
    ar3k12
    ar3k12
    Ostatnio widziany

    Grajek89
    00:25

    Cycles
    02:33

    lukasz539
    03:50

    miqoos
    04:14

    Kamiloo
    04:28
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.ares75
    2.aawek72
    3.eduardo2271
    4.Cocolino69
    5.Olek69
    6.JAmaTO68
    7.dzidu7367
    8.Gregor67
    9.czaja66
    10.Grajek8966
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland