Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM65:2841
2.ZDR62:3341
3.KKS88:4240
4.AKS61:4129
5.TOR53:5125
6.SMJ47:5825
7.GSW48:4223
8.MRS46:4522
9.SIL32:5222
10.STB44:6320
11.CBN33:6813
12.ZKS34:9010
Top Typer Maj 2024
ALPN 2023-2024

qlremix
22 (14)
Twój adres IP:
3.230.154.90
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2023-2024
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.WLAZŁO ROBERTKKS Kopciowice19
2.TEREDA KACPERAKS Bieruń18
3.KACZMAREK PAWEŁHomera16
4.NORAS DAMIANKKS Kopciowice16
5.PIECHA ŁUKASZAKS Bieruń14
6.URBANEK ŁUKASZStawy Bieruń14
7.ZYGMA DARIUSZGROM Świerczyniec13
8.JACKOWIAK ADAM Zdrowia Mantrans Jedlina12
9.MARTINSON JAKUBKKS Kopciowice12
10.RYBKA VITALIY AKS Tornado Tychy11
11.BIES TOMASZStawy Bieruń10
12.KUCZ SZYMONZdrowia Mantrans Jedlina10
13.CIBOROWSKI JANSMJ Bieruń9
14.FELKOWSKI MARIUSZSMJ Bieruń8
15.FURTAK SZYMON AKS Tornado Tychy8
16.GAWLAS DAMIAN AKS Tornado Tychy8
17.NOWAK ARTURSilesia Bojszowy8
18.TRACZ ADAMSMJ Bieruń8
19.WERESZCZAK GRZEGORZHomera8
20.DOMAŃSKI KAMILAKS Bieruń7
21.KOTARA ANDRZEJHomera7
22.KRZYWOŃ ADAMCentrum Bieruń7
23.BULA MIROSŁAWAKS Bieruń6
24.FERENC MICHAŁHomera6
25.GŁÓWCZYK KAROLSMJ Bieruń6
26.GONDZIK KRZYSZTOFGROM Świerczyniec6
27.JOCHEMCZYK TOMASZKKS Kopciowice6
28.KUCZ MICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina6
29.SADURSKI KAMILStawy Bieruń6
30.WILK PAWEŁMarsal6
31.ZDZIARSKI ADRIANMarsal6
32.MIETLIŃSKI MICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina5
33.PONOMARENKO IGOR AKS Tornado Tychy5
34.SAWICKI TOMASZKKS Kopciowice5
35.STALMACH MARCINGROM Świerczyniec5
36.ŚWIERCZ KRYSTIANAKS Bieruń5
37.ADAMCZYK ARTURMarsal4
38.CZARNYNOGA MICHAŁCentrum Bieruń4
39.GNIZA MICHAŁGROM Świerczyniec4
40.GRANATYR ŁUKASZKKS Kopciowice4
41.JAROMIN ADAMKKS Kopciowice4
42.JAROŃ ROBERT AKS Tornado Tychy4
43.KOSTYRA WOJCIECHZKS Rynek Bieruń4
44.KRASOŃ MICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina4
45.KUCZ ŁUKASZSilesia Bojszowy4
46.KULA WOJCIECHStawy Bieruń4
47.LATUSEK KAMILZdrowia Mantrans Jedlina4
48.LEŚ ANDRZEJZdrowia Mantrans Jedlina4
49.MALICKI ŁUKASZMarsal4
50.MROCZEK PRZEMYSŁAWMarsal4
51.OLSZYNKA PAWEŁHomera4
52.PIEKORZ WOJCIECHSilesia Bojszowy4
53.STRZEŻYK TOMASZAKS Bieruń4
54.WIĘCKOWSKI BARTŁOMIEJZdrowia Mantrans Jedlina4
55.WILK ŁUKASZMarsal4
56.ADAMSKI ROBERTStawy Bieruń3
57.CIBOROWSKI SZYMONSMJ Bieruń3
58.DIACHENKO YEHORAKS Tornado Tychy3
59.JANOSZ WOJCIECHStawy Bieruń3
60.KLEKOCIUK MARIUSZHomera3
61.KOWALCZYK MARCINZKS Rynek Bieruń3
62.MAZUR MAREK AKS Tornado Tychy3
63.MIGDAŁ RAFAŁZdrowia Mantrans Jedlina3
64.ROTKO PIOTRKKS Kopciowice3
65.TARGIEL ROBERTAKS Bieruń3
66.TOKARCHUK YAROSLAVKKS Kopciowice3
67.ZIELIŃSKI MARCIN AKS Tornado Tychy3
68.BAJDA TOMASZZKS Rynek Bieruń2
69.BEJM PAWEŁCentrum Bieruń2
70.BIAŁORUCKI GRZEGORZAKS Bieruń2
71.BOŻEK ADAMKKS Kopciowice2
72.CHOWANIEC PAWEŁMarsal2
73.CIEPŁY BARTOSZGROM Świerczyniec2
74.COPIJA TOMASZCentrum Bieruń2
75.DOMAGALSKI TOMASZZdrowia Mantrans Jedlina2
76.DROZDEK REMIGIUSZMarsal2
77.DUROK SŁAWOMIRKKS Kopciowice2
78.DZIDA MICHAŁMarsal2
79.FIDO PATRYKZKS Rynek Bieruń2
80.GAWLIK PAWEŁCentrum Bieruń2
81.GRUSZKA DAWIDHomera2
82.JASTRZEMSKI ŁUKASZGROM Świerczyniec2
83.KACZMAREK TOMASZAKS Bieruń2
84.KOCHAN DOMINIKCentrum Bieruń2
85.KOTYRBA ŁUKASZSilesia Bojszowy2
86.KOWALSKI KAMILAKS Bieruń2
87.KUCZMIERCZYK MARCINGROM Świerczyniec2
88.KUŹNIK GRZEGORZSilesia Bojszowy2
89.MAŚLORZ ADRIANMarsal2
90.MOZGAŁA MARTINCentrum Bieruń2
91.NOGA SZYMONSMJ Bieruń2
92.NORAS DAWIDSilesia Bojszowy2
93.NOSAL KAMILSMJ Bieruń2
94.OLEKSY ADRIANSMJ Bieruń2
95.OLSZYNKA ANDRZEJHomera2
96.OSTROWSKI SZYMONSilesia Bojszowy2
97.PIERGIES KAMILGROM Świerczyniec2
98.PIWKO MARCINZdrowia Mantrans Jedlina2
99.PLUSKWIK MARCINCentrum Bieruń2
100.STACHURA ADRIANSilesia Bojszowy2
101.TOMASZEK PRZEMYSŁAWSMJ Bieruń2
102.WALICKI SZYMONAKS Bieruń2
103.WENDREŃSKI ARTURKKS Kopciowice2
104.WILEMSKI ROBERTAKS Bieruń2
105.WILK KRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń2
106.ZAGÓRSKI GABRIELGROM Świerczyniec2
107.ANDERWALD WOJCIECHMarsal1
108.BARTOSZEK KAMILHomera1
109.BARZUL DENISAKS Tornado Tychy1
110.BELDOCH MACIEJHomera1
111.BURAKOWSKI PAWEŁGROM Świerczyniec1
112.DUDA PAWEŁZKS Rynek Bieruń1
113.DUDKA DARIUSZSilesia Bojszowy1
114.FUCHS TOMASZZKS Rynek Bieruń1
115.GOŁĘBIEWSKI MAREKAKS Tornado Tychy1
116.GONDZIK ŁUKASZHomera1
117.JĘDRUSIK BARTOSZSMJ Bieruń1
118.KAPTUR MARCINSilesia Bojszowy1
119.KHILCHENKO YEVHENIIAKS Tornado Tychy1
120.KOPALA PIOTRZdrowia Mantrans Jedlina1
121.KOSAKOWSKI MAREK Homera1
122.KRAWCZYK TOMASZGROM Świerczyniec1
123.KRZYSTOLIK MAREKSilesia Bojszowy1
124.LANDA PIOTRZKS Rynek Bieruń1
125.LIBERKA KAMILSilesia Bojszowy1
126.MALCHAREK DAMIANMarsal1
127.MARCHELEK ANDRZEJHomera1
128.MARKO MICHAŁHomera1
129.MICHALAK MATEUSZ AKS Tornado Tychy1
130.MIJALSKI PIOTRSilesia Bojszowy1
131.MISTERKIEWICZ ARTURAKS Bieruń1
132.MURAWSKI MARCINGROM Świerczyniec1
133.OLEJNIK MATEUSZGROM Świerczyniec1
134.PARADOWSKI KAROLCentrum Bieruń1
135.PASTERAK ADRIANSMJ Bieruń1
136.PINTAL BOGUSŁAWMarsal1
137.POŹNIAK BARTŁOMIEJAKS Bieruń1
138.PULKA MARCINCentrum Bieruń1
139.ROGALSKI PIOTRStawy Bieruń1
140.SALUTER PIOTRZKS Rynek Bieruń1
141.SKIBA ŁUKASZ AKS Tornado Tychy1
142.STALMACH ARTURGROM Świerczyniec1
143.STAROŃ JAKUBCentrum Bieruń1
144.STYŻEJ TOMASZSilesia Bojszowy1
145.SUKHYIM VADYMZdrowia Mantrans Jedlina1
146.SZALA WOJCIECHZdrowia Mantrans Jedlina1
147.SZMOLDA MARIUSZKKS Kopciowice1
148.TUBACKI RAFAŁStawy Bieruń1
149.TUCHOWSKI JACEKGROM Świerczyniec1
150.WARMUZ DOMINIKAKS Tornado Tychy1
151.WYWIÓRKA MATEUSZHomera1
152.ZIEMKIEWICZ DOMINIKAKS Bieruń1

Klasyfikacja po XVIII kolejce ALPN 2023-2024
Data ostatniej aktualizacji: 24.05.2024
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Kalendarz
  • 20.06.2024
    Finał Pucharu Ligi 
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    Miglanc
    Miglanc
    Ostatnio widziany

    RobsonAKS
    01:49

    Salah
    04:47

    ~Dyrdus
    05:29

    Owsian55
    13:29

    Cibor
    13:29
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Miglanc176
    2.Vikodin175
    3.JAmaTO174
    4.bratinho171
    5.Homerek170
    6.qlremix168
    7.eduardo22166
    8.micpar165
    9.Xabi161
    10.NormaN153
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland