Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM57:1930
2.ZDR59:2328
3.SIL62:2027
4.KKS40:2925
5.AKS31:1520
6.SMJ27:4319
7.CBN31:2618
8.MRS28:2215
9.TOR20:5010
10.ZKS40:339
11.GSW10:458
12.STB16:427
13.ESK11:650
Top Typer Grudzień 2022
Twój adres IP:
35.175.107.185
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2022-2023
P.NAZWISKOIMIĘDRUŻYNABRAMEK
1.KAMIEŃSKIDANIELSilesia Bojszowy26
2.OLSZYNKA PAWEŁHomera19
3.PIECHAŁUKASZZKS Rynek Bieruń15
4.JACKOWIAKADAMZdrowia Mantrans Jedlina12
5.MARTINSONJAKUBKKS Kopciowice11
6.MIETLIŃSKIMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina11
7.WILKŁUKASZMarsal11
8.DUDKADARIUSZSilesia Bojszowy9
9.KACZMAREKPAWEŁHomera7
10.KUCZSZYMONZdrowia Mantrans Jedlina7
11.LEŚANDRZEJZdrowia Mantrans Jedlina7
12.PIEKORZWOJCIECHSilesia Bojszowy7
13.CZARNYNOGAMICHAŁCentrum Bieruń6
14.DOMAŃSKIKAMILAKS Bieruń6
15.GRUSZKADAWIDHomera6
16.KRASOŃMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina6
17.KRZYSTOLIKMAREKSilesia Bojszowy6
18.NORASDAMIANKKS Kopciowice6
19.NOWAKARTURSilesia Bojszowy6
20.PLUSKWIK MARCINCentrum Bieruń6
21.TEREDA KACPERAKS Bieruń6
22.BIELANIKARTURCentrum Bieruń5
23.FIDOPATRYKZKS Rynek Bieruń5
24.KOPALAPIOTRZdrowia Mantrans Jedlina5
25.MARCHELEKANDRZEJHomera5
26.OLSZYNKA ANDRZEJHomera5
27.SAWICKITOMASZKKS Kopciowice5
28.WILEMSKIROBERTAKS Bieruń5
29.ANDERWALDWOJCIECHMarsal4
30.BIESTOMASZStawy Bieruń4
31.CIBOROWSKIJANSMJ Bieruń4
32.CIEŚLAKBARTŁOMIEJAKS Bieruń4
33.DROZDEKREMIGIUSZMarsal4
34.ELŻANOWSKIKRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń4
35.FELKOWSKIMARIUSZSMJ Bieruń4
36.FIJOŁTOMASZGROM Świerczyniec4
37.GANOBISROBERTStawy Bieruń4
38.GŁÓWCZYKKAROL SMJ Bieruń4
39.KOCHAN DOMINIKCentrum Bieruń4
40.WILKKRZYSZTOFZKS Rynek Bieruń4
41.WYWIÓRKA MATEUSZHomera4
42.ADAMSKIROBERTZKS Rynek Bieruń3
43.BENEKSŁAWOMIRHomera3
44.BRALIŃSKIJAKUBEskadra Paprocan3
45.KRÓLSEBASTIANStawy Bieruń3
46.LATUSEK KAMIL AKS Tornado Tychy3
47.NOWOSADSŁAWOMIRKKS Kopciowice3
48.OLEKSYADRIANSMJ Bieruń3
49.PIWKOMARCINZdrowia Mantrans Jedlina3
50.SADURSKIKAMILStawy Bieruń3
51.SIWIŃSKIBARTLOMIEJAKS Bieruń3
52.SKIBA ŁUKASZ AKS Tornado Tychy3
53.TOMASZEKPRZEMYSŁAWSMJ Bieruń3
54.URBANEKŁUKASZSMJ Bieruń3
55.WLAZŁOROBERTKKS Kopciowice3
56.ADAMUSSZYMONMarsal2
57.ANTOSZ MICHAŁCentrum Bieruń2
58.BEJMPAWEŁCentrum Bieruń2
59.BIERNACKIMAKSYMILIANEskadra Paprocan2
60.BLOCHSTANISŁAWKKS Kopciowice2
61.DUROKSŁAWOMIRKKS Kopciowice2
62.FERENCMICHAŁHomera2
63.FURTAK SZYMON AKS Tornado Tychy2
64.GĄSIORCZYKPAWEŁCentrum Bieruń2
65.JANIK PIOTRGROM Świerczyniec2
66.KOŁODZIEJCZYKMATEUSZSMJ Bieruń2
67.KOTYRBAŁUKASZSilesia Bojszowy2
68.KOWALCZYKMARCINZKS Rynek Bieruń2
69.KUCZMICHAŁZdrowia Mantrans Jedlina2
70.MALIKPIOTRKKS Kopciowice2
71.MAZUR MAREK AKS Tornado Tychy2
72.PIERGIESKAMILGROM Świerczyniec2
73.PIWKOANDRZEJZdrowia Mantrans Jedlina2
74.SZUDAADAMSilesia Bojszowy2
75.TOKARCHUKYAROSLAVKKS Kopciowice2
76.TUBACKIRAFAŁStawy Bieruń2
77.WALICKISZYMONAKS Bieruń2
78.WARDZIŃSKISEBASTIANMarsal2
79.WILKMATEUSZEskadra Paprocan2
80.ZDZIARSKI ADRIANMarsal2
81.ZYGNERSKI ŁUKASZ AKS Tornado Tychy2
82.ŻERDKAMICHAŁZKS Rynek Bieruń2
83.ADAMCZYKARTURMarsal1
84.BRATEKARTURZdrowia Mantrans Jedlina1
85.BURAKOWSKIPAWEŁGROM Świerczyniec1
86.CZARNIK PRZEMYSŁAW AKS Tornado Tychy1
87.DRABCZYKSŁAWOMIRCentrum Bieruń1
88.DUDAPAWEŁZKS Rynek Bieruń1
89.DUSZA ARTURCentrum Bieruń1
90.EBERTADRIANMarsal1
91.FUCHSTOMASZZKS Rynek Bieruń1
92.GAWLAS DAMIAN AKS Tornado Tychy1
93.GĄSIOREK MATEUSZSMJ Bieruń1
94.GONDZIK ŁUKASZHomera1
95.GROSDAWIDHomera1
96.GUZNARMACIEJSilesia Bojszowy1
97.HOFFMANN KAROL AKS Tornado Tychy1
98.JANIK MICHAŁAKS Bieruń1
99.JAROMINADAMKKS Kopciowice1
100.KARKUTSEBASTIANZdrowia Mantrans Jedlina1
101.KOŁODZIEJCZYKKRZYSZTOFZdrowia Mantrans Jedlina1
102.KOSTYRAWOJCIECHZKS Rynek Bieruń1
103.KUBICZEKDAWIDZdrowia Mantrans Jedlina1
104.LIBERKAKAMILSilesia Bojszowy1
105.LYSENKO MAKSYM AKS Tornado Tychy1
106.LYSKOARKADIUSZZKS Rynek Bieruń1
107.MAŚLORZADRIANMarsal1
108.MICHALAKMATEUSZ AKS Tornado Tychy1
109.MIGDAŁRAFAŁAKS Bieruń1
110.MIJALSKIPIOTRSilesia Bojszowy1
111.MORIC ANDRZEJGROM Świerczyniec1
112.MOZGAŁA MARTINCentrum Bieruń1
113.NIKLASBARTOSZSMJ Bieruń1
114.NOGASZYMONSMJ Bieruń1
115.STRZEŻYKTOMASZAKS Bieruń1
116.SUCHOŃDAWIDEskadra Paprocan1
117.ŚWIERCZKRYSTIANAKS Bieruń1
118.TURACZYKŁUKASZSMJ Bieruń1
119.WADASMICHAŁKKS Kopciowice1
120.WARECKIADAMEskadra Paprocan1
121.WĄSIKDAWIDEskadra Paprocan1
122.WERESZCZAKGRZEGORZHomera1
123.WITKOWSKIANTONIEskadra Paprocan1
124.ZIELOSKOŁUKASZHomera1

Klasyfikacja po XIII kolejce ALPN 2022-2023
Data aktualizacji: 18.11.2022
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Kalendarz
  • 17.12.2022
    IX Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej 
  • 08.01.2023
    Turniej Halowej Piłki Nożnej dla drużyn ALPN Bieruń 
  • 05.03.2023
    IX Turniej Halowej Piłki Nożnej „Powitanie Wiosny” dla drużyn niezrzeszonych 
  • Nasi użytkownicy
    Kinga
    Kinga
    Ostatnio widziany

    RobsoN
    05:57

    Romek
    22:00

    Davido
    1 dzień

    Mateo
    1 dzień

    ~JAmaTO
    1 dzień
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Spear166
    2.dzidu73166
    3.Miglanc160
    4.bratinho158
    5.Typerek156
    6.Krystyna155
    7.eduardo22155
    8.Siwy153
    9.Vikodin149
    10.aawek148
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland