Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zgłoszeni zawodnicy
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.SIL22:916
2.KKS34:1115
3.HOM27:915
4.ZDR22:813
5.ZKS19:810
6.GSW17:178
7.AKS26:136
8.MRS15:256
9.STB9:195
10.SMJ8:255
11.CBN7:200
12.ESP3:450
Top Typer Wrzesień 2021
ALPN 2021-2022

Marcin1981
57 (48)
Twój adres IP:
3.239.58.199
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2020-2021
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Martinson JakubKKS Kopciowice33
2.Olszynka PawełHomera33
3.Noras DamianKKS Kopciowice25
4.Piekorz WojciechKS Silesia22
5.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń17
6.Jackowiak AdamAKS Zdrowia16
7.Fijoł TomaszAKS Zdrowia14
8.Rośkowicz KrzysztofKS Silesia14
9.Wilk ŁukaszMarsal14
10.Gondzik KrzysztofGrom Świerczyniec13
11.Mijalski PiotrAKS Bieruń13
12.Świergolik DawidAKS Zdrowia13
13.Kaczmarek PawełHomera12
14.Kamieński DanielKS Silesia11
15.Białorucki GrzegorzAKS Bieruń10
16.Kucz SzymonAKS Zdrowia10
17.Tereda KacperAKS Bieruń10
18.Wlazło RobertKKS Kopciowice10
19.Adamczyk ArturMarsal9
20.Felkowski MariuszSMJ Bieruń9
21.Gondzik ŁukaszHomera9
22.Gruszka DawidHomera9
23.Król SebastianStawy Bieruń9
24.Łucki MichałAKS Górnik Wesoła9
25.Bejm PawełCentrum Bieruń8
26.Bożek AdamKKS Kopciowice8
27.Drosd MateuszGrom Świerczyniec8
28.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice8
29.Kaszek MateuszAKS Górnik Wesoła8
30.Kochan DominikCentrum Bieruń8
31.Lipiński MarcinSMJ Bieruń8
32.Mondry KrystianAKS Górnik Wesoła8
33.Oleksy AdrianSMJ Bieruń8
34.Olszynka AndrzejHomera8
35.Czajkowski KamilStara Wesoła7
36.Czarnynoga MichałCentrum Bieruń7
37.Drozdek RemigiuszMarsal7
38.Jędrusik BartoszSMJ Bieruń7
39.Kaptur MarcinKS Silesia7
40.Mijalski MichałAKS Bieruń7
41.Piwko MarcinAKS Zdrowia7
42.Bania MateuszMarsal6
43.Duda PawełZKS Rynek Bieruń6
44.Durok SławomirKKS Kopciowice6
45.Janik PiotrGrom Świerczyniec6
46.Listowski JakubStawy Bieruń6
47.Moric AndrzejGrom Świerczyniec6
48.Stawiarz SławomirMarsal6
49.Wendreński ArturKKS Kopciowice6
50.Achtelik DawidKKS Kopciowice5
51.Czechelius RobertStara Wesoła5
52.Jaromin AdamKKS Kopciowice5
53.Kasperczyk DawidStawy Bieruń5
54.Leś AndrzejAKS Zdrowia5
55.Lysko ArkadiuszZKS Rynek Bieruń5
56.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy5
57.Nowak ArturKS Silesia5
58.Nowosad SławomirKKS Kopciowice5
59.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy5
60.Wywiórka MateuszHomera5
61.Broda JakubAKS Górnik Wesoła4
62.Dudek WojciechAKS Górnik Wesoła4
63.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy4
64.Góralski KarolStara Wesoła4
65.Kolny DariuszAKS Zdrowia4
66.Kuczmierczyk MarcinGrom Świerczyniec4
67.Malik PiotrKKS Kopciowice4
68.Manzel KrzysztofAKS Bieruń4
69.Mańka DamianZKS Rynek Bieruń4
70.Migdał RafałAKS Bieruń4
71.Mozgała MartinCentrum Bieruń4
72.Natkański DanielStara Wesoła4
73.Post MarcelStawy Bieruń4
74.Prusko DawidAKS Górnik Wesoła4
75.Putek ŁukaszHomera4
76.Ryguła MichałZandgruba Bojszowy4
77.Szula PatrykStara Wesoła4
78.Świercz KrystianAKS Bieruń4
79.Targiel RobertAKS Bieruń4
80.Urbanek ŁukaszHomera4
81.Wądrzyk WojciechStawy Bieruń4
82.Wilemski RobertAKS Bieruń4
83.Włoch MichałCentrum Bieruń4
84.Adamus SzymonMarsal3
85.Błaszczyk RogerSMJ Bieruń3
86.Bratek ArturAKS Zdrowia3
87.Domański KamilZandgruba Bojszowy3
88.Drosd PawełGrom Świerczyniec3
89.Dusza ArturCentrum Bieruń3
90.Gros DawidHomera3
91.Jastrzemski ŁukaszKS Silesia3
92.Jurecki PiotrSMJ Bieruń3
93.Komorek EmilHomera3
94.Korda SzymonStara Wesoła3
95.Kotara AndrzejHomera3
96.Krasoń MichałAKS Zdrowia3
97.Krawczyk AndrzejKS Silesia3
98.Kucz MichałAKS Zdrowia3
99.Landa PiotrZKS Rynek Bieruń3
100.Marchelek Andrzej Homera3
101.Mietliński MichałAKS Zdrowia3
102.Polański ŁukaszAKS Górnik Wesoła3
103.Rotko PiotrKKS Kopciowice3
104.Sadurski KamilStawy Bieruń3
105.Szteliga MariuszStawy Bieruń3
106.Ślawski SzymonGrom Świerczyniec3
107.Świerzy AdrianCentrum Bieruń3
108.Wilk KrzysztofZKS Rynek Bieruń3
109.Zdziarski AdrianMarsal3
110.Anderko KamilAKS Zdrowia2
111.Antosz MichałCentrum Bieruń2
112.Baron AdamHomera2
113.Borys TomaszZandgruba Bojszowy2
114.Bula MirosławAKS Bieruń2
115.Burski GrzegorzAKS Zdrowia2
116.Copija TomaszCentrum Bieruń2
117.Domański ŁukaszStara Wesoła2
118.Fabian PiotrAKS Bieruń2
119.Fatyga MarekStawy Bieruń2
120.Ferenc MichałHomera2
121.Fuchs TomaszZKS Rynek Bieruń2
122.Gąsiorek MateuszSMJ Bieruń2
123.Grzesica KrzysztofKS Silesia2
124.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice2
125.Kaizik SzymonAKS Górnik Wesoła2
126.Klekociuk MariuszKS Silesia2
127.Kocurek MariuszAKS Górnik Wesoła2
128.Kopala PiotrAKS Zdrowia2
129.Kowalczyk MarcinZKS Rynek Bieruń2
130.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy2
131.Krzystolik MarekKS Silesia2
132.Kubek DawidStawy Bieruń2
133.Lichota PiotrSMJ Bieruń2
134.Listowski MaciejStawy Bieruń2
135.Malcharek DamianMarsal2
136.Myalski MarekAKS Zdrowia2
137.Myszor PiotrZandgruba Bojszowy2
138.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń2
139.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń2
140.Nosal KamilSMJ Bieruń2
141.Nyga RobertZandgruba Bojszowy2
142.Orzełek DominikStara Wesoła2
143.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń2
144.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy2
145.Rogalski PiotrStawy Bieruń2
146.Romanowski TomaszZKS Rynek Bieruń2
147.Stol PiotrSMJ Bieruń2
148.Wadas MichałKKS Kopciowice2
149.Wilk PawełMarsal2
150.Wojda PatrykStawy Bieruń2
151.Wojtas DamianZKS Rynek Bieruń2
152.Zawadzki PatrykKS Silesia2
153.Bednarczyk MariuszAKS Zdrowia1
154.Beldoch MaciejHomera1
155.Benek SławomirHomera1
156.Bobla PawełZKS Rynek Bieruń1
157.Bojdys JakubSMJ Bieruń1
158.Bożek PatrykAKS Górnik Wesoła1
159.Broncel BronisławAKS Zdrowia1
160.Chmieliński PawełAKS Górnik Wesoła1
161.Chrobok DawidGrom Świerczyniec1
162.Ciepły BartoszGrom Świerczyniec1
163.Dejas DawidKS Silesia1
164.Dudka TomaszKS Silesia1
165.Fleischacker MichałStawy Bieruń1
166.Gajkowski KonradAKS Zdrowia1
167.Ganobis MateuszStawy Bieruń1
168.Gąsiorczyk PawełCentrum Bieruń1
169.Gembołyś DamianGrom Świerczyniec1
170.Gniza MichałGrom Świerczyniec1
171.Górecki BogdanStawy Bieruń1
172.Gumiński DawidSMJ Bieruń1
173.Helwig MarcinHomera1
174.Jabcoń BartłomiejAKS Górnik Wesoła1
175.Jazowski PawełCentrum Bieruń1
176.Jędyk PiotrAKS Górnik Wesoła1
177.Jochemczyk TomaszKKS Kopciowice1
178.Klimas KrzysztofHomera1
179.Knapik KrystianHomera1
180.Kołodziejczyk MateuszSMJ Bieruń1
181.Król KrzysztofAKS Bieruń1
182.Kwadrans SzymonStawy Bieruń1
183.Lizurej KornelAKS Bieruń1
184.Lizurej PiotrKS Silesia1
185.Maczukin MarcinCentrum Bieruń1
186.Magiera PrzemysławCentrum Bieruń1
187.Marko MarcinHomera1
188.Mazur DariuszStawy Bieruń1
189.Murawski MarcinGrom Świerczyniec1
190.Niklas BartoszSMJ Bieruń1
191.Paluch ŁukaszStara Wesoła1
192.Pasterak AdrianSMJ Bieruń1
193.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń1
194.Piernikarczyk SławomirStara Wesoła1
195.Pomietło ArturZKS Rynek Bieruń1
196.Poźniak BartłomiejZandgruba Bojszowy1
197.Skoczylas KamilStawy Bieruń1
198.Stokłosa DamianCentrum Bieruń1
199.Strzeżyk TomaszAKS Bieruń1
200.Styżej TomaszKS Silesia1
201.Szyszko KamilAKS Górnik Wesoła1
202.Tomczak AdrianAKS Bieruń1
203.Tubacki RafałStawy Bieruń1
204.Wilk RemigiuszZKS Rynek Bieruń1
205.Zawisz WiesławStawy Bieruń1
206.Żemlok KonradAKS Górnik Wesoła1

Klasyfikacja po XXVI kolejkach ALPN 2020-2021
Polub nas na FB!
Nasi użytkownicy
Mlody
Mlody
Ostatnio widziany

krispalec
00:02

fabio93
00:06

dudus
01:16

lukasz539
01:23

Piotras92
02:49
Top Typerzy
MTyperPkt
1.Marcin198182
2.Gregor80
3.dzidu7376
4.ares74
5.Vikodin73
6.dudus71
7.Miglanc70
8.Olek68
9.Xabi68
10.MaGiK197168
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland