Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS121:2659
2.ZDR89:4055
3.SIL74:4547
4.HOM92:4643
5.AKS59:5038
6.SMJ61:4932
7.MRS55:5432
8.GSW48:4927
9.STB40:7124
10.CBN52:8624
11.GKW53:6823
12.STW37:8316
13.ZKS54:12716
14.ZGB34:7515
Top Typer Czerwiec 2021
ALPN 2020-2021

Olek
20 (13)
Twój adres IP:
34.236.187.155
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2020-2021
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Martinson JakubKKS Kopciowice31
2.Olszynka PawełHomera25
3.Noras DamianKKS Kopciowice23
4.Piekorz WojciechKS Silesia19
5.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń15
6.Fijoł TomaszAKS Zdrowia14
7.Rośkowicz KrzysztofKS Silesia14
8.Jackowiak AdamAKS Zdrowia13
9.Świergolik DawidAKS Zdrowia11
10.Wilk ŁukaszMarsal11
11.Białoracki GrzegorzAKS Bieruń10
12.Gondzik KrzysztofGrom Świerczyniec10
13.Kucz SzymonAKS Zdrowia10
14.Mijalski PiotrAKS Bieruń10
15.Felkowski MariuszSMJ Bieruń9
16.Gruszka DawidHomera9
17.Kaczmarek PawełHomera9
18.Łucki MichałAKS Górnik Wesoła9
19.Bejm PawełCentrum Bieruń8
20.Drosd MateuszGrom Świerczyniec8
21.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice8
22.Kamieński DanielKS Silesia8
23.Kaszek MateuszAKS Górnik Wesoła8
24.Lipiński MarcinSMJ Bieruń8
25.Mondry KrystianAKS Górnik Wesoła8
26.Oleksy AdrianSMJ Bieruń8
27.Tereda KacperAKS Bieruń8
28.Adamczyk ArturMarsal7
29.Bożek AdamKKS Kopciowice7
30.Czajkowski KamilStara Wesoła7
31.Czarnynoga MichałCentrum Bieruń7
32.Jędrusik BartoszSMJ Bieruń7
33.Kaptur MarcinKS Silesia7
34.Mijalski MichałAKS Bieruń7
35.Wlazło RobertKKS Kopciowice7
36.Bania MateuszMarsal6
37.Durok SławomirKKS Kopciowice6
38.Janik PiotrGrom Świerczyniec6
39.Król SebastianStawy Bieruń6
40.Moric AndrzejGrom Świerczyniec6
41.Olszynka AndrzejHomera6
42.Stawiarz SławomirMarsal6
43.Wendreński ArturKKS Kopciowice6
44.Achtelik DawidKKS Kopciowice5
45.Czechelius RobertStara Wesoła5
46.Drozdek RemigiuszMarsal5
47.Duda PawełZKS Rynek Bieruń5
48.Jaromin AdamKKS Kopciowice5
49.Kochan DominikCentrum Bieruń5
50.Lysko ArkadiuszZKS Rynek Bieruń5
51.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy5
52.Nowosad SławomirKKS Kopciowice5
53.Piwko MarcinAKS Zdrowia5
54.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy5
55.Broda JakubAKS Górnik Wesoła4
56.Dudek WojciechAKS Górnik Wesoła4
57.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy4
58.Gondzik ŁukaszHomera4
59.Góralski KarolStara Wesoła4
60.Kolny DariuszAKS Zdrowia4
61.Kuczmierczyk MarcinGrom Świerczyniec4
62.Manzel KrzysztofAKS Bieruń4
63.Mozgała MartinCentrum Bieruń4
64.Natkański DanielStara Wesoła4
65.Nowak ArturKS Silesia4
66.Post MarcelStawy Bieruń4
67.Prusko DawidAKS Górnik Wesoła4
68.Putek ŁukaszHomera4
69.Ryguła MichałZandgruba Bojszowy4
70.Szula PatrykStara Wesoła4
71.Urbanek ŁukaszHomera4
72.Wądrzyk WojciechStawy Bieruń4
73.Wilemski RobertAKS Bieruń4
74.Włoch MichałCentrum Bieruń4
75.Wywiórka MateuszHomera4
76.Adamus SzymonMarsal3
77.Błaszczyk RogerSMJ Bieruń3
78.Bratek ArturAKS Zdrowia3
79.Domański KamilZandgruba Bojszowy3
80.Drosd PawełGrom Świerczyniec3
81.Jastrzemski ŁukaszKS Silesia3
82.Jurecki PiotrSMJ Bieruń3
83.Kasperczyk DawidStawy Bieruń3
84.Komorek EmilHomera3
85.Korda SzymonStara Wesoła3
86.Kotara AndrzejHomera3
87.Krawczyk AndrzejKS Silesia3
88.Kucz MichałAKS Zdrowia3
89.Landa PiotrZKS Rynek Bieruń3
90.Leś AndrzejAKS Zdrowia3
91.Malik PiotrKKS Kopciowice3
92.Marchelek Andrzej Homera3
93.Migdał RafałAKS Bieruń3
94.Polański ŁukaszAKS Górnik Wesoła3
95.Rotko PiotrKKS Kopciowice3
96.Sadurski KamilStawy Bieruń3
97.Ślawski SzymonGrom Świerczyniec3
98.Świercz KrystianAKS Bieruń3
99.Świerzy AdrianCentrum Bieruń3
100.Wilk KrzysztofZKS Rynek Bieruń3
101.Zdziarski AdrianMarsal3
102.Anderko KamilAKS Zdrowia2
103.Antosz MichałCentrum Bieruń2
104.Baron AdamHomera2
105.Borys TomaszZandgruba Bojszowy2
106.Burski GrzegorzAKS Zdrowia2
107.Copija TomaszCentrum Bieruń2
108.Domański ŁukaszStara Wesoła2
109.Dusza ArturCentrum Bieruń2
110.Fatyga MarekStawy Bieruń2
111.Ferenc MichałHomera2
112.Fuchs TomaszZKS Rynek Bieruń2
113.Gąsiorek MateuszSMJ Bieruń2
114.Gros DawidHomera2
115.Grzesica KrzysztofKS Silesia2
116.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice2
117.Kaizik SzymonAKS Górnik Wesoła2
118.Kocurek MariuszAKS Górnik Wesoła2
119.Kowalczyk MarcinZKS Rynek Bieruń2
120.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy2
121.Krzystolik MarekKS Silesia2
122.Kubek DawidStawy Bieruń2
123.Lichota PiotrSMJ Bieruń2
124.Listowski JakubStawy Bieruń2
125.Listowski MaciejStawy Bieruń2
126.Malcharek DamianMarsal2
127.Mietliński MichałAKS Zdrowia2
128.Myalski MarekAKS Zdrowia2
129.Myszor PiotrZandgruba Bojszowy2
130.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń2
131.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń2
132.Nosal KamilSMJ Bieruń2
133.Nyga RobertZandgruba Bojszowy2
134.Orzełek DominikStara Wesoła2
135.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń2
136.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy2
137.Romanowski TomaszZKS Rynek Bieruń2
138.Stol PiotrSMJ Bieruń2
139.Szteliga MariuszZandgruba Bojszowy2
140.Targiel RobertAKS Bieruń2
141.Wadas MichałKKS Kopciowice2
142.Wilk PawełMarsal2
143.Wojda PatrykStawy Bieruń2
144.Wojtas DamianZKS Rynek Bieruń2
145.Zawadzki PatrykKS Silesia2
146.Bednarczyk MariuszAKS Zdrowia1
147.Beldoch MaciejHomera1
148.Bobla PawełZKS Rynek Bieruń1
149.Bojdys JakubSMJ Bieruń1
150.Bożek PatrykAKS Górnik Wesoła1
151.Broncel BronisławAKS Zdrowia1
152.Bula MirosławAKS Bieruń1
153.Chmieliński PawełAKS Górnik Wesoła1
154.Dejas DawidKS Silesia1
155.Dudka TomaszKS Silesia1
156.Fabian PiotrAKS Bieruń1
157.Gajkowski KonradAKS Zdrowia1
158.Gniza MichałGrom Świerczyniec1
159.Górecki BogdanStawy Bieruń1
160.Gumiński DawidSMJ Bieruń1
161.Helwig MarcinHomera1
162.Jabcoń BartłomiejAKS Górnik Wesoła1
163.Jazowski PawełCentrum Bieruń1
164.Jędyk PiotrAKS Górnik Wesoła1
165.Jochemczyk TomaszKKS Kopciowice1
166.Klekociuk MariuszKS Silesia1
167.Klimas KrzysztofHomera1
168.Knapik KrystianHomera1
169.Kołodziejczyk MateuszSMJ Bieruń1
170.Kopala PiotrAKS Zdrowia1
171.Krasoń MichałAKS Zdrowia1
172.Lizurej KornelAKS Bieruń1
173.Lizurej PiotrKS Silesia1
174.Maczukin MarcinCentrum Bieruń1
175.Magiera PrzemysławCentrum Bieruń1
176.Murawski MarcinGrom Świerczyniec1
177.Niklas BartoszSMJ Bieruń1
178.Paluch ŁukaszStara Wesoła1
179.Pasterak AdrianSMJ Bieruń1
180.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń1
181.Piernikarczyk SławomirStara Wesoła1
182.Poźniak BartłomiejZandgruba Bojszowy1
183.Skoczylas KamilStawy Bieruń1
184.Strzeżyk TomaszAKS Bieruń1
185.Styżej TomaszKS Silesia1
186.Szyszko KamilAKS Górnik Wesoła1
187.Wilk RemigiuszZKS Rynek Bieruń1
188.Zawisz WiesławStawy Bieruń1
189.Żemlok KonradAKS Górnik Wesoła1

Klasyfikacja po XXI kolejkach ALPN 2020-2021
Polub nas na FB!
Kalendarz
Jutro:
  • ALPN 2020-2021 - kolejka 22
  • Wkrótce:
  • 27.06.2021
    ALPN 2020-2021 - kolejka 23 
  • 04.07.2021
    ALPN 2020-2021 - kolejka 24 
  • 11.07.2021
    ALPN 2020-2021 - kolejka 25 
  • 18.07.2021
    ALPN 2020-2021 - kolejka 26 
  • Nasi użytkownicy
    Borubar
    Borubar
    Ostatnio widziany

    Pontyxf
    00:02

    ares
    00:47

    fabio93
    02:01

    RobsoN
    03:25

    lukasz539
    03:29
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Grajek89269
    2.ares269
    3.eduardo22265
    4.Olek262
    5.Siwy252
    6.RobsoN246
    7.Typerek242
    8.Cocolino237
    9.dzidu73237
    10.aawek237
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland