Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin PL
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda wiosenna
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS86:1739
2.ZGB71:1737
3.ZDR61:2634
4.SIL60:3033
5.HOM41:3726
6.MRS45:5020
7.GKW34:4619
8.CBN51:4718
9.SMJ33:4817
10.ZKS38:4416
11.AKS33:5114
12.INL24:5912
13.GSW21:526
14.STC12:860
Top Typer Lipiec 2019
ALPN 2019

aawek
34 (30)
Twój adres IP:
54.81.69.220
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2019
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Kalicki MateuszZandgruba Bojszowy20
2.Noras DamianKKS Kopciowice19
3.Jackowiak AdamAKS Kojbud Zdrowia15
4.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń14
5.Wlazło RobertKKS Kopciowice14
6.Mijalski PiotrSilesia12
7.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń12
8.Wilk ŁukaszMarsal12
9.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy10
10.Nowak ArturSilesia10
11.Wywiórka MateuszHomera10
12.Gondzik ŁukaszHomera9
13.Martinson JakubKKS Kopciowice9
14.Piwko MarcinZKS Rynek Bieruń9
15.Adamczyk ArturMarsal8
16.Bejm PawełCentrum Bieruń8
17.Kucz SzymonAKS Kojbud Zdrowia8
18.Łucki MichałGórnik Wesoła8
19.Piekorz WojciechSilesia8
20.Copija TomaszCentrum Bieruń7
21.Felkowski MariuszSMJ Bieruń7
22.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy7
23.Migdał RafałAKS Bieruń7
24.Domański KamilZandgruba Bojszowy6
25.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy6
26.Fuchs DamianCentrum Bieruń6
27.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice6
28.Janik PiotrGrom Świerczyniec6
29.Nosal KamilSMJ Bieruń6
30.Rotko PiotrKKS Kopciowice6
31.Siwiński BartłomiejAKS Bieruń6
32.Wendreński ArturKKS Kopciowice6
33.Zdziarski AdrianInter Lędziny6
34.Drozdek RemigiuszMarsal5
35.Krzystolik MarekSilesia5
36.Leś AndrzejAKS Kojbud Zdrowia5
37.Mitrea ConstantinAKS Kojbud Zdrowia5
38.Moric AndrzejGrom Świerczyniec5
39.Natkański DanielGórnik Wesoła5
40.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy5
41.Stawiarz SławomirMarsal5
42.Świergolik DawidAKS Kojbud Zdrowia5
43.Tarabasz MirosławGórnik Wesoła5
44.Włoch MichałSilesia5
45.Bania MateuszMarsal4
46.Benek SławomirHomera4
47.Durok SławomirKKS Kopciowice4
48.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice4
49.Kucz KamilAKS Kojbud Zdrowia4
50.Kucz MichałAKS Kojbud Zdrowia4
51.Lichota PiotrSMJ Bieruń4
52.Manzel KrzysztofAKS Bieruń4
53.Mijalski MichałAKS Bieruń4
54.Mondry KrystianGórnik Wesoła4
55.Olewiński SzymonSilesia4
56.Piekorz PawełZKS Rynek Bieruń4
57.Putek ŁukaszHomera4
58.Bizacki PiotrInter Lędziny3
59.Doktor WaldemarZandgruba Bojszowy3
60.Drosd MateuszGrom Świerczyniec3
61.Drosd PawełGrom Świerczyniec3
62.Drozdek TomaszMarsal3
63.Fijoł TomaszZKS Rynek Bieruń3
64.Główczyk KarolSMJ Bieruń3
65.Jaromin PawełMarsal3
66.Marchelek Andrzej Homera3
67.Myalski MarekAKS Kojbud Zdrowia3
68.Niklas BartoszSMJ Bieruń3
69.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń3
70.Rogalski MariuszSMJ Bieruń3
71.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy3
72.Sklorz MateuszAKS Bieruń3
73.Szprengiel MaciejInter Lędziny3
74.Szteliga MariuszZandgruba Bojszowy3
75.Wądrzyk WojciechStawy Czarnuchowice3
76.Antosz MichałCentrum Bieruń2
77.Bednarczyk MariuszAKS Kojbud Zdrowia2
78.Chrobok RafałZandgruba Bojszowy2
79.Dejas DawidSilesia2
80.Dendys JarosławInter Lędziny2
81.Drabczyk SławomirCentrum Bieruń2
82.Dudzik KacperAKS Bieruń2
83.Dusza ArturCentrum Bieruń2
84.Gajkowski KonradAKS Kojbud Zdrowia2
85.Jaromin AdamKKS Kopciowice2
86.Kocurek DariuszGórnik Wesoła2
87.Krasoń MichałAKS Kojbud Zdrowia2
88.Krawczyk AndrzejSilesia2
89.Lipiński MarcinSMJ Bieruń2
90.Lisok MateuszKKS Kopciowice2
91.Listowski MaciejStawy Czarnuchowice2
92.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń2
93.Nowosad SławomirKKS Kopciowice2
94.Oleksy AdrianSMJ Bieruń2
95.Pintal BogdanMarsal2
96.Rokowski MichałZandgruba Bojszowy2
97.Sałęga MarcinSilesia2
98.Szendera WojciechGórnik Wesoła2
99.Szprengiel TomaszInter Lędziny2
100.Szyszko KamilGórnik Wesoła2
101.Świerzy AdrianCentrum Bieruń2
102.Urbanek ŁukaszHomera2
103.Urbańczyk SzymonGrom Świerczyniec2
104.Wilczak JakubKKS Kopciowice2
105.Wilk PawełMarsal2
106.Włodarczyk MateuszInter Lędziny2
107.Wróbel SebastianZandgruba Bojszowy2
108.Wyroba PiotrAKS Kojbud Zdrowia2
109.Zawadzki PatrykSilesia2
110.Bajorek KamilKKS Kopciowice1
111.Bednorz DamianAKS Kojbud Zdrowia1
112.Beldoch MaciejHomera1
113.Borys TomaszZandgruba Bojszowy1
114.Bula MirosławAKS Bieruń1
115.Burakowski PawełGrom Świerczyniec1
116.Chmieliński PawełGórnik Wesoła1
117.Cipcer DanielStawy Czarnuchowice1
118.Czajkowski KamilGórnik Wesoła1
119.Czekalski MarcinStawy Czarnuchowice1
120.Czopnik TomaszCentrum Bieruń1
121.Duda PawełZKS Rynek Bieruń1
122.Dyrda DanielAKS Bieruń1
123.Gawlik PawełInter Lędziny1
124.Gąsiorczyk PawełCentrum Bieruń1
125.Górnik KrzysztofHomera1
126.Gros DawidHomera1
127.Grzejszczak WiesławHomera1
128.Grzesica KrzysztofZandgruba Bojszowy1
129.Jazowski PawełCentrum Bieruń1
130.Jochemczyk TomaszKKS Kopciowice1
131.Kapuściński ŁukaszCentrum Bieruń1
132.Kochan DominikCentrum Bieruń1
133.Kolny DariuszAKS Kojbud Zdrowia1
134.Komorek EmilHomera1
135.Kopala PiotrAKS Kojbud Zdrowia1
136.Kotara AndrzejHomera1
137.Kozak RafałSMJ Bieruń1
138.Król KrzysztofAKS Bieruń1
139.Król SebastianStawy Czarnuchowice1
140.Krzesak PiotrHomera1
141.Kulczyk ArturStawy Czarnuchowice1
142.Listowski JakubStawy Czarnuchowice1
143.Lizurej PiotrSilesia1
144.Lysko ArkadiuszZKS Rynek Bieruń1
145.Łukasik MaciejAKS Bieruń1
146.Malcharek DamianMarsal1
147.Maślorz AdrianInter Lędziny1
148.Mol DariuszHomera1
149.Mysiorski AdamKKS Kopciowice1
150.Nawrocki AdamInter Lędziny1
151.Neugebauer DawidZKS Rynek Bieruń1
152.Noga SzymonSMJ Bieruń1
153.Saracki MaciejHomera1
154.Stalmach MarcinGrom Świerczyniec1
155.Styżej TomaszSilesia1
156.Szewczyk MaciejGórnik Wesoła1
157.Targiel RobertAKS Bieruń1
158.Wadas MichałKKS Kopciowice1
159.Zieliński AdamAKS Bieruń1
160.Zimirski MichałAKS Bieruń1
161.Żmijewski RafałZKS Rynek Bieruń1

Klasyfikacja po XIV kolejkach ALPN 2019
Polub nas na FB!
Kalendarz
  • 21.07.2019
    ALPN 2019 - kolejka 15 
  • 28.07.2019
    ALPN 2019 - kolejka 16 
  • 04.08.2019
    ALPN 2019 - kolejka 17 
  • Nasi użytkownicy
    Matekd91
    Matekd91
    Ostatnio widziany

    Kuna
    00:31

    PIAST
    02:48

    Enzo
    02:51

    Miglanc
    02:52

    Siwy
    02:53
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Siwy220
    2.qlremix218
    3.Miglanc214
    4.Owsian55210
    5.Typerek206
    6.Grajek89205
    7.RobsoN204
    8.bratinho204
    9.Enzo202
    10.77197
    Web Security
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland