Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin PL
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda wiosenna
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR42:1328
2.KKS63:927
3.ZGB49:1427
4.SIL46:2024
5.HOM28:2817
6.MRS34:3516
7.GKW22:2615
8.AKS24:3212
9.INL23:3712
10.ZKS26:3310
11.CBN22:409
12.SMJ21:457
13.GSW14:363
14.STC11:570
Top Typer Czerwiec 2019
ALPN 2019

Olek
62 (54)
Twój adres IP:
54.145.45.143
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2019
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Noras DamianKKS Kopciowice15
2.Kalicki MateuszZandgruba Bojszowy11
3.Gondzik ŁukaszHomera9
4.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy9
5.Wilk ŁukaszMarsal9
6.Mijalski PiotrSilesia8
7.Jackowiak AdamAKS Kojbud Zdrowia7
8.Migdał RafałAKS Bieruń7
9.Nowak ArturSilesia7
10.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń7
11.Łucki MichałGórnik Wesoła6
12.Mitrea ConstantinAKS Kojbud Zdrowia5
13.Świergolik DawidAKS Kojbud Zdrowia5
14.Copija TomaszCentrum Bieruń4
15.Drozdek RemigiuszMarsal4
16.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy4
17.Leś AndrzejAKS Kojbud Zdrowia4
18.Natkański DanielGórnik Wesoła4
19.Piekorz PawełZKS Rynek Bieruń4
20.Piekorz WojciechSilesia4
21.Wlazło RobertKKS Kopciowice4
22.Adamczyk ArturMarsal3
23.Bejm PawełCentrum Bieruń3
24.Domański KamilZandgruba Bojszowy3
25.Drosd PawełGrom Świerczyniec3
26.Drozdek TomaszMarsal3
27.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice3
28.Janik PiotrGrom Świerczyniec3
29.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice3
30.Kucz SzymonAKS Kojbud Zdrowia3
31.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy3
32.Mijalski MichałAKS Bieruń3
33.Moric AndrzejGrom Świerczyniec3
34.Piwko MarcinZKS Rynek Bieruń3
35.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy3
36.Rogalski MariuszSMJ Bieruń3
37.Siwiński BartłomiejAKS Bieruń3
38.Szprengiel MaciejInter Lędziny3
39.Włoch MichałSilesia3
40.Wywiórka MateuszHomera3
41.Zdziarski AdrianInter Lędziny3
42.Bania MateuszMarsal2
43.Benek SławomirHomera2
44.Bizacki PiotrInter Lędziny2
45.Dejas DawidSilesia2
46.Doktor WaldemarZandgruba Bojszowy2
47.Durok SławomirKKS Kopciowice2
48.Felkowski MariuszSMJ Bieruń2
49.Fuchs DamianCentrum Bieruń2
50.Gajkowski KonradAKS Kojbud Zdrowia2
51.Jaromin AdamKKS Kopciowice2
52.Jaromin PawełMarsal2
53.Krawczyk AndrzejSilesia2
54.Kucz KamilAKS Kojbud Zdrowia2
55.Kucz MichałAKS Kojbud Zdrowia2
56.Lichota PiotrSMJ Bieruń2
57.Lisok MateuszKKS Kopciowice2
58.Listowski MaciejStawy Czarnuchowice2
59.Manzel KrzysztofAKS Bieruń2
60.Martinson JakubKKS Kopciowice2
61.Niklas BartoszSMJ Bieruń2
62.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń2
63.Nosal KamilSMJ Bieruń2
64.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń2
65.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń2
66.Putek ŁukaszHomera2
67.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy2
68.Rotko PiotrKKS Kopciowice2
69.Sałęga MarcinSilesia2
70.Szendera WojciechGórnik Wesoła2
71.Szprengiel TomaszInter Lędziny2
72.Szteliga MariuszZandgruba Bojszowy2
73.Tarabasz MirosławGórnik Wesoła2
74.Urbanek ŁukaszStawy Czarnuchowice2
75.Urbańczyk SzymonGrom Świerczyniec2
76.Wendreński ArturKKS Kopciowice2
77.Wyroba PiotrAKS Kojbud Zdrowia2
78.Bednarczyk MariuszAKS Kojbud Zdrowia1
79.Beldoch MaciejHomera1
80.Borys TomaszZandgruba Bojszowy1
81.Bula MirosławAKS Bieruń1
82.Chmieliński PawełGórnik Wesoła1
83.Chrobok RafałZandgruba Bojszowy1
84.Czajkowski KamilGórnik Wesoła1
85.Czekalski MarcinStawy Czarnuchowice1
86.Dendys JarosławInter Lędziny1
87.Drabczyk SławomirCentrum Bieruń1
88.Drosd MateuszGrom Świerczyniec1
89.Duda PawełZKS Rynek Bieruń1
90.Dudzik KacperAKS Bieruń1
91.Dusza ArturCentrum Bieruń1
92.Fijoł TomaszZKS Rynek Bieruń1
93.Gąsiorczyk PawełCentrum Bieruń1
94.Główczyk KarolSMJ Bieruń1
95.Górnik KrzysztofHomera1
96.Gros DawidHomera1
97.Grzejszczak WiesławHomera1
98.Jazowski PawełCentrum Bieruń1
99.Kapuściński ŁukaszCentrum Bieruń1
100.Kopala PiotrAKS Kojbud Zdrowia1
101.Kotara AndrzejHomera1
102.Krasoń MichałAKS Kojbud Zdrowia1
103.Król SebastianStawy Czarnuchowice1
104.Krzesak PiotrHomera1
105.Krzystolik MarekSilesia1
106.Kulczyk ArturStawy Czarnuchowice1
107.Lipiński MarcinSMJ Bieruń1
108.Listowski JakubStawy Czarnuchowice1
109.Lizurej PiotrSilesia1
110.Lysko ArkadiuszZKS Rynek Bieruń1
111.Łukasik MaciejAKS Bieruń1
112.Mondry KrystianGórnik Wesoła1
113.Nawrocki AdamInter Lędziny1
114.Neugebauer DawidZKS Rynek Bieruń1
115.Oleksy AdrianSMJ Bieruń1
116.Olewiński SzymonSilesia1
117.Pintal BogdanMarsal1
118.Saracki MaciejHomera1
119.Sklorz MateuszAKS Bieruń1
120.Stalmach MarcinGrom Świerczyniec1
121.Stawiarz SławomirMarsal1
122.Styżej TomaszSilesia1
123.Szewczyk MaciejGórnik Wesoła1
124.Szyszko KamilGórnik Wesoła1
125.Świerzy AdrianCentrum Bieruń1
126.Wądrzyk WojciechStawy Czarnuchowice1
127.Wilczak JakubKKS Kopciowice1
128.Wilk PawełMarsal1
129.Włodarczyk MateuszInter Lędziny1
130.Wróbel SebastianZandgruba Bojszowy1
131.Zawadzki PatrykSilesia1
132.Zieliński AdamAKS Bieruń1
133.Zimirski MichałAKS Bieruń1

Klasyfikacja po IX kolejkach ALPN 2019
Polub nas na FB!
Kalendarz
Dzisiaj:
  • Puchar Ligi 2019 - Runda III
    Puchar Ligi 2019 - Runda III
  • Wkrótce:
  • 23.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 11 
  • 30.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 12 
  • 07.07.2019
    ALPN 2019 - kolejka 13 
  • Nasi użytkownicy
    SZTAJCHLIK
    SZTAJCHLIK
    Ostatnio widziany

    bratinho
    00:32

    Xabi
    02:22

    eduardo22
    02:47

    palmer77
    03:23

    Cycles
    03:53
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.qlremix175
    2.Siwy174
    3.Miglanc171
    4.Owsian55168
    5.RobsoN164
    6.77161
    7.FREEQ161
    8.Typerek158
    9.Grajek89157
    10.Tomulo154
    Web Security
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland