Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS101:4652
2.HOM89:4248
3.ZDR69:4343
4.AKS91:4841
5.TOR62:5534
6.MRS62:5928
7.STB55:7327
8.GSW52:4526
9.SMJ57:9226
10.SIL32:6122
11.CBN43:8417
12.ZKS34:9910
Top Typer Czerwiec 2024
ALPN 2023-2024

JAmaTO
26 (20)
Twój adres IP:
3.236.83.154
GRUPY - XIV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ POWITANIE WIOSNY
W dniu 14 lutego 2023 r. w siedzibie BOSIR Bieruń rozlosowano grupy XIV Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla drużyn niezrzeszonych "Powitanie Wiosny" o Puchar Dyrektora BOSiR Bieruń.

Rodzaj turnieju: OPEN - dla drużyn niezrzeszonych
Data turnieju: 05.03.2023 (niedziela)
Kto może wziąć udział w turnieju: Drużyny amatorskie, zawodnicy niezrzeszeni
Miejsce rozegrania turnieju: Hala Sportowa ul. Warszawska 294A, Bieruń.
Wpisowe do turnieju: 150 zł od drużyny należy wpłacić gotówką w dniu turnieju.
Pozostałe ważne informacje: Zamieszczono w regulaminie turnieju.

Mecze rozgrywane będą w trzech grupach, każdy z każdym, 1x12 min., awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy + dwie drużyny z III miejsc z najlepszym bilansem (pkt, bilans bramek, więcej bramek strzelonych).
W fazie pucharowej ćwierćfinały, półfinały, mecz o III miejsce i mecz finałowy.

GRUPA A
Marsal, Zdrowia Mantrans Jedlina, Silesia Bojszowy, No Name Tychy, No Name Team Katowice, Oldboys KS Piast Bieruń Nowy

Zbiórka na obiekcie: 8:30 Rozpoczęcie: 9:00 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie A Rozpiska meczy

GRUPA B
Koneserzy Futbolu, Centrum Bieruń, Antrax Tychy, Homera, AKS Tornado Tychy

Zbiórka na obiekcie: 11:15 Rozpoczęcie: 11:30 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie B Rozpiska meczy

GRUPA C
AKS Bieruń, ZKS Rynek Bieruń, Stawy Bieruń, Inny Zespół Czechowice, KS Brzeźce

Zbiórka na obiekcie: 13:45 Rozpoczęcie: 14:00 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie C Rozpiska meczy

Mecze ćwierćfinałowe:
Para 1: A1 vs B3 lub C3,
Para 2: B1 vs A3 lub C3,
Para 3: C1 vs A2,
Para 4: B2 vs C2

Półfinały:
Wygrany P1 vs Wygrany P3
Wygrany P2 vs Wygrany P4

Mecz o III miejsce
Finał

Do pobrania: Regulamin Regulamin Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa
Kalendarz
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    Lasero
    Lasero
    Ostatnio widziany

    RobsonAKS
    00:11

    ~Dyrdus
    01:20

    fabio93
    04:21

    Siwy
    07:24

    RobsoN
    07:48
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Vikodin215
    2.Miglanc212
    3.JAmaTO206
    4.Homerek200
    5.bratinho199
    6.Xabi191
    7.qlremix191
    8.micpar191
    9.eduardo22185
    10.Gregor182
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland