Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR48:2233
2.HOM47:2129
3.KKS62:3328
4.TOR36:2922
5.SIL32:3422
6.AKS47:2820
7.SMJ33:4416
8.STB32:4113
9.GSW31:3012
10.MRS31:3812
11.ZKS34:7810
12.CBN21:564
Top Typer Kwiecień 2024
ALPN 2023-2024

bratinho
21 (17)
Twój adres IP:
44.212.99.208
Komunikaty - ALPN i PL 2022-2023
KOMUNIKATY ALPN i Pucharu Ligi 2022-2023


ALPN 2022-2023 - Kolejka I
Mecz SMJ Bieruń - AKS Bieruń

Drużyna SMJ BIERUŃ za naruszenie regulaminu rozgrywek ALPN, pkt 8.3 (udział nieuprawnionego zawodnika w meczu I kolejki ALPN) zostaje ukarana walkowerem oraz karą finansową w wysokości 50 zł. Karę finansową należy wpłacić gotówką do dnia 30 września 2022 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Zawodnik drużyny SMJ Bieruń występujący z numerem 37 nie został zgłoszony do rozgrywek i w związku z tym nie mógł brać udziału w meczu I kolejki ALPN 2022-2023.

Zmiany w składach drużyn - 2022-08-25

SMJ Bieruń
Dopisano: Mamok Mateusz
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2022-09-01

SMJ Bieruń
Dopisano: Lubecki Arkadiusz, Główczyk Karol
Zmian w składzie: 3

Dokonano zmiany osób odpowiedzialnych za drużynę.
Wykreślono: Niklas Bartosz
Wpisano: Garbowski Paweł, Felkowski Mariusz

Zmiany w składach drużyn - 2022-09-09

SMJ Bieruń
Dopisano: Sekuła Patryk
Zmian w składzie: 4

AKS Bieruń
Dopisano: Łukasik Maciej
Wykreślono: Sługa Szymon
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2022-09-14

Silesia Bojszowy
Dopisano: Malina Tomasz
Wykreślono: Jarnot Mariusz
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2022-09-16

SMJ Bieruń
Dopisano: Ciborowski Jan, Filipek Jacek, Urbanek Łukasz
Zmian w składzie: 7

AKS Tornado Tychy
Dopisano: Małecki Marcin, Rukojć Andrzej
Zmian w składzie: 2

ALPN 2022-2023 - Kolejka III

Mecz SMJ Bieruń - Centrum Bieruń

Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik drużyny SMJ Bieruń grający z numerem 11 otrzymuje karę dyskwalifikacji w dwóch kolejnych meczach oraz karę finansową w wysokości 20 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 30 października 2022 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Zmiany w składach drużyn - 2022-09-23

Zdrowia Mantrans Jedlina
Dopisano: Fila Paweł
Zmian w składzie: 1

Eskadra Paprocan
Dopisano: Witkowski Antoni
Zmian w składzie: 1

ALPN 2022-2023 - Kolejka VII

Mecz Eskadra Paprocan - Centrum Bieruń


Dusza Artur - Centrum Bieruń
Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik otrzymuje karę dyskwalifikacji w dwóch kolejnych meczach oraz karę finansową w wysokości 20 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 30 października 2022 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Oziemczuk Szymon - Eskadra Paprocan
Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik otrzymuje karę dyskwalifikacji w dwóch kolejnych meczach oraz karę finansową w wysokości 20 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 30 października 2022 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00
Zmiany w składach drużyn - 2022-10-14

Grom Świerczyniec
Dopisano: Piergies Kamil
Zmian w składzie: 1

KKS Kopciowice
Dopisano: Bloch Stanisław
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2022-10-20

AKS Tornado Tychy
Dopisano: Zieliński Marcin
Zmian w składzie: 3

Zdrowia Mantrans Jedlina
Wykreślono: Burski Grzegorz
Zmian w składzie: 2

Zmiany w składach drużyn - 2022-10-28

Grom Świerczyniec
Dopisano: Tuchowski Jacek
Zmian w składzie: 2

Stawy Bieruń
Dopisano: Kula Wojciech
Wykreślono: Post Marcel
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2022-11-03
AKS Bieruń
Dopisano: Mróz Kamil
Wykreślono: Król Krzysztof
Zmian w składzie: 2

ALPN 2022-2023 - Kolejka XII

Mecz Zdrowia Mantrans Jedlina - AKS Bieruń

AKS Bieruń - Zawodnik z numerem 9

Za wybitnie niesportowe zachowanie (słowna obraza sędziego zawodów), zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.7 Organizator ALPN nakłada na zawodnika karę czterech kolejnych meczów dyskwalifikacji w rozgrywkach ALPN 2022-2023 oraz karę finansową w wysokości 50 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 30 listopada 2022 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00

Zmiany w składach drużyn - 2022-11-10
Silesia Bojszowy
Dopisano: Bała Marcin
Wykreślono: Malinowski Marcin
Zmian w składzie: 2

Zmiany w składach drużyn - 2023-01-07
Marsal
Wykreślono: Anderwald Piotr
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2023-01-26
Marsal
Dopisano: Stawiarz Sławomir, Mroczek Przemysław, Chowaniec Paweł
Wykreślono: Październy Adrian
Zmian w składzie: 4

Zmiany w składach drużyn - 2023-02-22
AKS Tornado Tychy
Dopisano: Pokrzywiński Wojciech, Świtka Piotr, Blaszkiewicz Mateusz, Prorok Jakub, Furtak Bartłomiej, Ponomarenko Igor
Wykreślono: Bazhunaishvili Shota, Barzul Denis, Latusek Kamil, Pardygał Mateusz, Sztafiński Damian
Zmian w składzie: 9

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-08
Grom Świerczyniec
Dopisano: Jastrzemski Łukasz, Kuczmierczyk Marcin
Wykreślono: Duży Tomasz
Zmian w składzie: 4

Silesia Bojszowy
Dopisano: Natkaniec Adam, Jarnot Mariusz, Ostrowski Szymon, Saternus Mateusz, Kucz Łukasz
Wykreślono: Jastrzemski Łukasz, Lepianka Karol, Jędrysik Kamil, Malina Tomasz, Kropka Paweł
Zmian w składzie: 7

Stawy Bieruń
Dopisano: Mrowiec Krzysztof
Wykreślono: Kamiński Jakub
Zmian w składzie: 2

Runda wiosenna - boisko w Czarnuchowicach będzie niedostępne

Informujemy, że drużyny Marsal i Stawy Bieruń swoje domowe mecze w rundzie wiosennej będą rozgrywać (do odwołania) na boiskach przeciwników lub innych dostępnych boiskach. Będziemy o tym informować na bieżąco i umieszczać informację o boisku na stronie ALPN. Boisko w Czarnuchowicach przy ul. Mielęckiego zostało zniszczone przez dziki i do momentu naprawy boiska oraz jego zabezpieczenia przed ponowną dewastacją będzie niedostępne.

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-10
AKS Bieruń
Dopisano: Sługa Szymon, Kaczmarek Tomasz, Bednorz Artur
Wykreślono: Lewko Radosław, Janik Michał, Mateja Paweł
Zmian w składzie: 5

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-17
SMJ Bieruń
Dopisano: Madej Grzegorz
Zmian w składzie: 8

Centrum Bieruń
Dopisano: Krzywoń Adam
Zmian w składzie: 1

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-23
SMJ Bieruń
Dopisano: Krawczyk Tomasz
Wykreślono: Sekuła Patryk
Zmian w składzie: 9

Zdrowia Mantrans Jedlina
Dopisano: Więckowski Bartłomiej, Mielnik Grzegorz, Miguel Soares Do Vale
Zmian w składzie: 5

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-29
SMJ Bieruń
Dopisano: Żmuda Paweł
Wykreślono: Kozieł Tomasz
Zmian w składzie: 10

Zmiany w składach drużyn - 2023-03-31
Silesia Bojszowy
Dopisano: Nyga Damian
Wykreślono: Dudka Tomasz
Zmian w składzie: 8

Eskadra Paprocan
Dopisano: Krzyżowski Kamil
Zmian w składzie: 2

Zmiany w składach drużyn - 2023-04-21
Silesia Bojszowy
Dopisano: Stalmach Karol
Wykreślono: Ścierski Szymon
Zmian w składzie: 9

Eskadra Paprocan
Dopisano: Szkoła Filip, Łoziński Maksymilian, Oszek Maksymilian, Marek Szymon
Wykreślono: Wilk Bartłomiej, Białas Damian
Zmian w składzie: 7

AKS Tornado Tychy
Dopisano: Cedro Tomasz
Zmian w składzie: 10

Stawy Bieruń
Wykreślono: Mrowiec Krzysztof
Zmian w składzie: 3

ALPN 2022-2023 - Kolejka XVIII

Mecz AKS Bieruń - Eskadra Paprocan

Eskadra Paprocan - Zawodnik z numerem 77

Za wybitnie niesportowe zachowanie (słowna obraza sędziego zawodów), zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.7 Organizator ALPN nakłada na zawodnika karę czterech kolejnych meczów dyskwalifikacji w rozgrywkach ALPN 2022-2023 oraz karę finansową w wysokości 50 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 30 maja 2023 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00

Zmiany w składach drużyn - 2023-05-12
Silesia Bojszowy
Dopisano: Kaczmarczyk Askaniusz
Wykreślono: Guznar Maciej
Zmian w składzie: 10

Zmiany w składach drużyn - 2023-05-19
Centrum Bieruń
Dopisano: Leszek Tomasz, Wilczak Marcin, Łakomy Bartłomiej, Wróbel Kamil
Wykreślono: Bielanik Artur, Bejm Paweł
Zmian w składzie: 5

Finał Pucharu Ligi

Mecz Finałowy Pucharu Ligi rozegrany zostanie w dniu 15 czerwca br. (czwartek) godz. 18.00 - boisko główne BAP Piast GOL Bieruń, ul. Warszawska 270.


Zmiany w składach drużyn - 2023-05-24
Centrum Bieruń
Dopisano: Stasiński Bogusław
Zmian w składzie: 6

ALPN 2022-2023 - Kolejka XXIII

Mecz AKS Tornado Tychy - KKS Kopciowice

Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik drużyny KKS Kopciowice grający z numerem 21 otrzymuje karę dyskwalifikacji w jednym meczu (akcja ratunkowa) oraz karę finansową w wysokości 10 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 16 czerwca 2023 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Zmiany w składach drużyn - 2023-06-02
Zdrowia Mantrans Jedlina
Dopisano: Martins Bruno
Wykreślono: Kubajczyk Krystian
Zmian w składzie: 6

ALPN 2022-2023 - Kolejka XXIV

Mecz KKS Kopciowice - Eskadra Paprocan

Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik drużyny Eskadra Paprocan grający z numerem 1 otrzymuje karę dyskwalifikacji w jednym meczu (akcja ratunkowa) oraz karę finansową w wysokości 10 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 16 czerwca 2023 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Zmiany w składach drużyn - 2023-06-09
Centrum Bieruń
Dopisano: Wilczek Łukasz
Wykreślono: Łakomy Bartłomiej
Zmian w składzie: 7

ALPN 2022-2023 - Kolejka XXV

Mecz Eskadra Paprocan - SMJ Bieruń

Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik drużyny SMJ Bieruń grający z numerem 51 otrzymuje karę dyskwalifikacji w dwóch kolejnych meczach (jeden mecz w rozgrywkach ALPN 2022-2023 i jeden mecz w rozgrywkach ALPN 2023-2024), oraz karę finansową w wysokości 20 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 20 czerwca 2023 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00

Zmiany w składach drużyn - 2023-06-15
Zdrowia Mantrans Jedlina
Dopisano: Myalski Marek, Szala Wojciech
Wykreślono: Kołodziejczyk Krzysztof, Martins Bruno
Zmian w składzie: 8

ALPN 2022-2023 - Kolejka XXVI

Mecz Grom Świerczyniec - Centrum Bieruń

Za samoistną czerwoną kartkę w jednym spotkaniu zgodnie z regulaminem ALPN pkt. 7.4 zawodnik drużyny Centrum Bieruń grający z numerem 7 otrzymuje karę dyskwalifikacji w dwóch kolejnych meczach sezonu ALPN 2023-2024, oraz karę finansową w wysokości 20 zł. Karę finansową wpłacić należy gotówką do dnia 23 czerwca 2023 r. w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 21.00
Kalendarz
  • 20.06.2024
    Finał Pucharu Ligi 
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    Zakaz
    Zakaz
    Ostatnio widziany

    RobsonAKS
    00:23

    NormaN
    00:57

    Spear
    04:30

    dzidu73
    05:49

    bratinho
    06:44
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.JAmaTO150
    2.eduardo22148
    3.Vikodin145
    4.Miglanc144
    5.Homerek144
    6.bratinho142
    7.micpar141
    8.qlremix136
    9.Xabi131
    10.Zakaz126
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland