Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Kartki
  Fair Play
  Strzelcy
  Zawodnik meczu

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM65:2841
2.ZDR62:3341
3.KKS88:4240
4.AKS61:4129
5.TOR53:5125
6.SMJ47:5825
7.GSW48:4223
8.MRS46:4522
9.SIL32:5222
10.STB44:6320
11.CBN33:6813
12.ZKS34:9010
Top Typer Maj 2024
ALPN 2023-2024

qlremix
22 (14)
Twój adres IP:
3.230.154.90
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2023-2024
AKS BIERUŃ
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
BIAŁORUCKI GRZEGORZ     1       1     1                        
CIEŚLAK JAKUB     1                                      
DUDEK MATEUSZ     1       1             1                
KOWALSKI KAMIL               1                            
KRAWCZYK ANDRZEJ         1                                  
KUBICA KAMIL         1                                  
MISTERKIEWICZ ARTUR       1                                    
MRÓZ KAMIL             1                              
ŚWIERCZ KRYSTIAN       1           1 1         1 P          
ZIEMKIEWICZ DOMINIK                           1                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
AKS TORNADO TYCHY
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
BIEDAL  HUBERT    1                                        
BLASZKIEWICZ  MATEUSZ      P P                                    
FURTAK  SZYMON    1                     1   1              
GAWLAS  DAMIAN  1     1                                    
JAROŃ  ROBERT        1     1                              
MAZUR  MAREK                        1                    
MICHALAK  MATEUSZ                  1                 1        
RYBKA  VITALIY    1   1               1                    
ZIELIŃSKI  MARCIN    1               1               1        
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE: 
CENTRUM BIERUŃ
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
ANTOSZ MICHAŁ                   1   1                    
COPIJA TOMASZ           1                                
CZARNYNOGA MICHAŁ         1       1 1       1 P              
DRABCZYK SŁAWOMIR       1                                    
GAWLIK PAWEŁ     1                                      
KOCHAN DOMINIK                 1                          
KOŚCIELNIAK BOGDAN                         1                  
KRZYWOŃ ADAM   1                                        
MOZGAŁA MARTIN                   1                        
RYŚ MICHAŁ                 1       1                  
STAROŃ JAKUB                   1                        
ŚWIERZY ADRIAN               1                            
Do wpłaty: CK:  WALKOWERY: INNE: 
GROM ŚWIERCZYNIEC
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
CIEPŁY ARTUR                                 1          
CODOGNI TOMASZ                                   1        
GONDZIK  KRZYSZTOF                       1 1                  
KUCZMIERCZYK MARCIN           P P P P                          
PIERGIES KAMIL 1 1                     1                  
STALMACH ARTUR 1 1                                        
TOMALA MARCIN                     1                      
ZYGMA DARIUSZ       1   1       1                        
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE: 
HOMERA
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
GONDZIK  ŁUKASZ         D             D D                  
GRZYMIESŁAWSKI ARTUR                                 1          
KACZMAREK PAWEŁ 1 1       P       1 1                      
KOTARA ANDRZEJ                 1                 1        
OLSZYNKA  PAWEŁ               1                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
KKS KOPCIOWICE
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
DUROK SŁAWOMIR             1                              
GRANATYR ŁUKASZ                               1            
JAROMIN ADAM                               1            
JAROMIN GRZEGORZ     1                                      
MARTINSON JAKUB             1       1                      
ROTKO PIOTR   1                   1     1              
SZMOLDA MARIUSZ         1                                  
TOKARCHUK YAROSLAV     1           1                          
WENDREŃSKI ARTUR             1   1                          
Do wpłaty: CK:  WALKOWERY: INNE: 
MARSAL
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
ADAMCZYK ARTUR                               1            
ANDERWALD  WOJCIECH     P P                                    
CHOWANIEC  PAWEŁ   1       1 1                              
DZIDA  MICHAŁ   1           1 1                          
MALCHAREK  DAMIAN                   1               1        
MROCZEK  PRZEMYSŁAW           1                                
PINTAL BOGUSŁAW                                 1          
WARDZIŃSKI SŁAWOMIR                     1                      
WILK  PAWEŁ               1       1                    
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE: 
SILESIA BOJSZOWY
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
KAPTUR MARCIN       1                                    
KUCZ ŁUKASZ 1                                          
KUŹNIK GRZEGORZ       1                                    
LIBERKA KAMIL                   1                        
NOWAK ARTUR   1   1                                    
OSTROWSKI SZYMON                 1                          
PIEKORZ WOJCIECH   1                                        
RUDZKI TOMASZ       1                                    
SZUDA  ADAM       1 P       1   2                      
STYŻEJ TOMASZ                     1                      
WERSZOWEC MARCIN   1       1                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
SMJ BIERUŃ
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
CIBOROWSKI JAN                   1                        
CIBOROWSKI SZYMON                     1                      
GĄSIOREK MATEUSZ             1               1              
GŁÓWCZYK  KAROL 1     1                                    
JĘDRUSIK BARTOSZ                           1                
KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ                       D D D D D            
LUBECKI  ARKADIUSZ                       D D D D D            
MAMOK MATEUSZ                           1   1            
NOSAL KAMIL           1 1       1   1 P       1        
OLEKSY ADRIAN 1               1                          
PASTERAK ADRIAN       1     1         1     2 P P          
TOMASZEK PRZEMYSŁAW     1           P P                        
TURACZYK ŁUKASZ             1           1                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY:  INNE: 
STAWY BIERUŃ
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
BERNAŚ GRZEGORZ           1                                
BIES TOMASZ                     1                      
GANOBIS MATEUSZ   1                                        
HURNY ZBIGNIEW     1                                      
JANOSZ WOJCIECH               1                            
KULA WOJCIECH   1                 1                      
MADEJ GRZEGORZ   1       1                                
MAZUR DARIUSZ           1               1                
PYREK MAREK     P   1   1       1     1 P     1        
SADURSKI KAMIL   1       1             1 1 P              
SOBOTA TOMASZ                 1                          
TUBACKI RAFAŁ                       1                  
URBANEK ŁUKASZ               1                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
ZDROWIA MANTRANS JEDLINA
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
KARKUT SEBASTIAN                 1                          
KOPALA PIOTR                   1                        
KRASOŃ  MICHAŁ         1       1           1              
KUCZ MICHAŁ           1   1 1 1 P   1     1 1          
LATUSEK KAMIL                     1                      
LEŚ ANDRZEJ                 1       1     1   1 P      
MIETLIŃSKI MICHAŁ       1                   1                
PIWKO MARCIN                   1                        
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:
ZKS RYNEK BIERUŃ
NAZWISKO IMIĘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
BAJDA TOMASZ         1                                  
KARWAT SZYMON                     P                    
NORAS  SŁAWOMIR               1                            
WILK KRZYSZTOF     1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Kalendarz
  • 20.06.2024
    Finał Pucharu Ligi 
  • 23.06.2024
    Turniej Finałowy ALPN 2023-2024 
  • Nasi użytkownicy
    RTS
    RTS
    Ostatnio widziany

    kowal6782
    01:12

    ~Dyrdus
    01:27

    RobsonAKS
    03:29

    Salah
    06:27

    Owsian55
    15:10
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Miglanc176
    2.Vikodin175
    3.JAmaTO174
    4.bratinho171
    5.Homerek170
    6.qlremix168
    7.eduardo22166
    8.micpar165
    9.Xabi161
    10.NormaN153
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland