Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin Puchar Ligi
  Sprawozdanie meczowe
  Zgłoszeni zawodnicy

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.HOM57:1930
2.ZDR59:2328
3.SIL62:2027
4.KKS40:2925
5.AKS31:1520
6.SMJ27:4319
7.CBN31:2618
8.MRS28:2215
9.TOR20:5010
10.ZKS40:339
11.GSW10:458
12.STB16:427
13.ESK11:650
Top Typer Grudzień 2022
Twój adres IP:
35.175.107.185
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2022-2023
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 P 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 P 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
BULA MIROSŁAW                       1                            
DOMAŃSKI KAMIL             1                                      
DYRDA DANIEL                       1                            
STRZEŻYK TOMASZ                   D   2 D D   D                    
ŚWIERCZ KRYSTIAN     1         1                                    
TEREDA  KACPER             1                                      
WALICKI SZYMON                       1                            
WILEMSKI ROBERT                 1                                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE: 
AKS TORNADO TYCHY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 P 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 P 26
CZARNIK  PRZEMYSŁAW        1                                            
LATUSEK  KAMIL                      1                              
MICHALAK MATEUSZ        1                                            
ZIELIŃSKI MARCIN                   1                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 P 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 P 18 19 20 21 22 23 24 25 26
ANTOSZ MICHAŁ     1       1                                      
BEJM PAWEŁ 1                                                  
BIELANIK ARTUR                 1     1                            
CZARNYNOGA MICHAŁ   1         2                                      
DUSZA  ARTUR               P P                                  
KOCHAN DOMINIK                     1                              
MOZGAŁA MARTIN 1             1 1     1 P                          
RYŚ MICHAŁ               1                                    
ŚWIERZY ADRIAN                 1                                  
Do wpłaty: CK: 20 ZŁ WALKOWERY: INNE: 
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 P 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 P 20 21 22 23 24 25 26
BURAKOWSKI PAWEŁ       1                                            
CIEPŁY ARTUR       1                                            
FIJOŁ TOMASZ       1                                            
GEMBOŁYŚ DAMIAN   2                                                
TOMALA MARCIN                 1                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
ESKADRA PAPROCAN
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 P 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 P
BRALIŃSKI JAKUB             2   1                                  
OZIEMCZUK SZYMON               P P                                  
SZOTA ARKADIUSZ             1                                      
SZOTA JAN                 1                                  
TARASIEWICZ JAKUB                     1                              
WILK MATEUSZ                       1                            
Do wpłaty: CK: 20 ZŁ WALKOWERY: INNE: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 P 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 P 19 20 21 22 23 24 25 26
FERENC MICHAŁ     1                                              
GRUSZKA DAWID     1                                              
KACZMAREK PAWEŁ                       1                            
MARKO MICHAŁ           1             1                          
OLSZYNKA  ANDRZEJ     1                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 P 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 P 22 23 24 25 26
DUROK SŁAWOMIR                       1                            
JOCHEMCZYK TOMASZ   1     1                                          
ROTKO PIOTR             1                                      
SZMOLDA MARIUSZ         1                                          
TOKARCHUK YAROSLAV 1   1                 1                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 P 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 P 24 25 26
ADAMUS SZYMON             1   1                                  
GERMANEK MARCIN   1                                                
JAROMIN PAWEŁ                     1                              
LATOCHA KRZYSZTOF   1                                                
WILK ŁUKASZ             1                                      
WILK PAWEŁ             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
SILESIA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 P 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 P 25 26
DUDKA DARIUSZ           1                                        
KAMIEŃSKI DANIEL               1                                    
KAPTUR MARCIN     1                                              
LIGENZA PATRYK                   1                                
LIZUREJ PIOTR     1                                              
NOWAK ARTUR           1 1 1                                    
STYŻEJ TOMASZ       1                                          
SZUDA  ADAM             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 P 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 P 23 24 25 26
GARBOWSKI PAWEŁ 1                                                  
KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ   1         1         1                            
LIPIŃSKI MARCIN                         1                          
LUBECKI ARKADIUSZ   1   P P                                          
OLEKSY ADRIAN             2                                      
PASTERAK ADRIAN     1                                              
SZYMAKOWSKI RAFAŁ                   1     1                          
TOMASZEK PRZEMYSŁAW   1                                                
TURACZYK ŁUKASZ             1     1                                
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: 50 zł INNE: 
STAWY BIERUŃ
Zawodnik 1 2 P 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 P 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
GANOBIS ROBERT   1                                                
HURNY ZBIGNIEW               1                                    
KRÓL SEBASTIAN                         1                          
ORAWIEC WOJCIECH                 1                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
ZDROWIA MANTRANS JEDLINA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 P 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 P 21 22 23 24 25 26
BRATEK ARTUR               1                                    
KRASOŃ MICHAŁ               1                                    
KUCZ MICHAŁ         1           1                              
KUCZ SZYMON   1                     1                          
LEŚ ANDRZEJ               1         1                          
MIETLIŃSKI MICHAŁ                     1                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik P 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 P 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
ADAMSKI ROBERT               1                                    
DUDA PAWEŁ   1         1                                      
ELŻANOWSKI KRZYSZTOF                 1                                  
KOSTYRA WOJCIECH                     1                              
NORAS  SŁAWOMIR             1                                      
ROMANOWSKI TOMASZ     1                                              
SALUTER PIOTR                     1 1                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Sportowej ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Kalendarz
  • 17.12.2022
    IX Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej 
  • 08.01.2023
    Turniej Halowej Piłki Nożnej dla drużyn ALPN Bieruń 
  • 05.03.2023
    IX Turniej Halowej Piłki Nożnej „Powitanie Wiosny” dla drużyn niezrzeszonych 
  • Nasi użytkownicy
    Krystyna
    Krystyna
    Ostatnio widziany

    RobsoN
    06:02

    Romek
    22:05

    Davido
    1 dzień

    Mateo
    1 dzień

    ~JAmaTO
    1 dzień
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.Spear166
    2.dzidu73166
    3.Miglanc160
    4.bratinho158
    5.Typerek156
    6.Krystyna155
    7.eduardo22155
    8.Siwy153
    9.Vikodin149
    10.aawek148
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland