Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zgłoszeni zawodnicy
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.SIL22:916
2.KKS34:1115
3.HOM27:915
4.ZDR22:813
5.ZKS19:810
6.GSW17:178
7.AKS26:136
8.MRS15:256
9.STB9:195
10.SMJ8:255
11.CBN7:200
12.ESP3:450
Top Typer Wrzesień 2021
ALPN 2021-2022

Marcin1981
57 (48)
Twój adres IP:
3.239.58.199
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2020-2021
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bula Mirosław 1                                                  
Cieślak Bartłomiej                                   1                
Dyrda Daniel                   1                             1  
Fabian Piotr                                                   1
Mateja Paweł                                                    
Mijalski Piotr         1             1                            
Strzeżyk Tomasz 1   1       1                       1 P            
Świercz Krystian                 1             1 1   2 P     1      
Tereda Kacper             1                   1                 DYSKWALIFIKACJA
Wilemski Robert                                 1                  
Do wpłaty: CK: 200 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 200 zł
AKS ZDROWIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bednarczyk Mariusz           1                                        
Broncel Bronisław     1                                           1  
Burski Artur                                       1            
Burski Grzegorz                                                 1  
Domański Kamil                 1                                  
Fijoł Tomasz           1                   1       1            
Karkut Sebastian                                   1                
Krasoń Michał 1                             1 1                  
Kucz Michał                 2                                  
Leś Andrzej                   1                                
Mietliński Michał         1                         2                
Myalski Marek     1           1   1             1 P              
Świergolik Dawid                       1           1                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Antosz Michał                           1         P P            
Czarnynoga Michał                 1             1   1 1 P            
Czopnik Tomasz         1                                          
Domek Kamil     1         1                                    
Magiera Przemysław                     1                              
Mozgała Martin         1             1       1         1 P        
Pluskwik Marcin                                         2          
Ryś Michał     P P P P                                        
Świerzy Adrian             2 1                                    
Włoch Michał               1                                    
Do wpłaty: CK: 70 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 70 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Drosd Mateusz       P P P P             1       1                
Drosd Paweł                         1                          
Gembołyś Damian   1                                                
Gondzik Krzysztof       1           1             1                 1
Janik Piotr                   1                                
Krawczyk Tomasz     1                                              
Kuczmierczyk Marcin     1             2       1 P   1                  
Lewandowski Mateusz   1                                                
Stalmach Marcin           1                                        
Tomala Marcin     1                                              
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
AKS GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Dudek Wojciech           1     1       1                          
Jabcoń Dawid       1                                            
Kaszek Mateusz                 1                                  
Kocurek Mariusz   1                                                
Łucki Michał         1       1                                  
Prusło Dawid     1         1                                    
Tarabasz Mirosław       1                                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Beldoch Maciej       1                         1 DYSKWALIFIKACJA
Ferenc Michał                                   P P              
Jeleń Adrian                                   1                
Gnyp Michał                             1                      
Gondzik Łukasz             2                                      
Gros Dawid                         1         1                
Gruszka Dawid 1                                                  
Helwig Marcin               1                                    
Kaczmarek Paweł                                 1 1                
Komorek Emil             1                                      
Kotara Andrzej 1             1                                    
Olszynka Andrzej                                   1                
Olszynka Paweł                         1       1                  
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE: 200 zł SUMA: 220 zł
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bożek Adam                                               1    
Durok Sławomir                     1                              
Granatyr Łukasz     1             P P                              
Jaromin Adam     2               1                         1 P  
Jochemczyk Tomasz         1                                          
Malik Piotr     1                             1                
Martinson Jakub                                         1          
Nowosad Sławomir                                                   P P P P
Rotko Piotr     1               1                              
Wadas Michał                               1 1                  
Wendreński Artur         1       1             1                    
Do wpłaty: CK: 100 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 100 zł
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bania Mateusz             1                                      
Ebert Adrian                       1                            
Jaromin Paweł 1                     1     1   1 P             1  
Latocha Krzysztof                                       1            
Lukowiec Szymon                       1                            
Malcharek Damian 1 1 1     1 P     1                                
Maślorz Adrian   1                   1                            
Parysz Michał             1                 1                    
Pintal Bogdan                       1                            
Stawiarz Sławomir                       1                            
Szojda Mateusz             1                                      
Wardziński Sławomir                             1                      
Wilk Paweł           P P   1                           1      
Zdziarski Adrian                   1             1                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
KS SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Anderwald Piotr                                               1    
Jastrzemski Łukasz                         1                          
Kaptur Marcin     1               1           1                  
Klekociuk Mariusz       1                                            
Krawczyk Andrzej     1                                              
Kropka Paweł                                               1    
Krzystolik Marek                                               1    
Rośkowicz Krzysztof 1               1                                  
Rudzki Tomasz                                   1                
Szuda Adam             1   1     1         1 P                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Błaszczyk Roger               1                                    
Felkowski Mariusz     1                             1         1      
Gąsiorek Mateusz           1                                        
Garbowski Paweł     1                                 1            
Jędrusik Bartosz     1   1                             1            
Jurecki Piotr       1                           1                
Kołodziejczyk Mateusz 1                           2                      
Kreft Damian         1                                          
Lipiński Marcin       1         1   1                              
Mamok Mateusz       1         1                                  
Niklas Bartosz   1               1                                
Nosal Kamil       1         1 1   1 P   1                      
Oleksy Adrian     1         1           1                        
Pasterak Adrian           1                                        
Turaczyk Łukasz 1 1                                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
                                                     
STARA WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Czajkowski Kamil                               1                    
Korda Grzegorz         1   1                                      
Korda Szymon                   1                                
Kowalski Sławomir             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
STAWY BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bernaś Grzegorz                         1                 1        
Fleischacker Michał                                             1      
Król Sebastian               1                 1                  
Kubek Dawid                                               1    
Listowski Jakub         1                       1                  
Rogalski Piotr                       1               1            
Sadurski Kamil                                 1 1                
Skoczylas Kamil             1       1                         1    
Sobota Tomasz             1                                      
Szteliga Mariusz                     1                              
Wojda Patryk                                 1                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Borys Tomasz         1                                          
Nyga Robert                   1                                
Dudka Dariusz                 1 1                                
Ryguła Michał         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Duda Paweł 1                                                  
Landa Piotr         1         1                         1      
Noras Sławomir                               1                    
Piecha Łukasz         1                                          
Romanowski Tomasz                         1                          
Saluter Piotr                                   1                
Wilk Krzysztof                                   1                
Wojtas Damian         1   1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Nasi użytkownicy
19ruby87
19ruby87
Ostatnio widziany

Salah
00:40

krispalec
01:24

fabio93
01:27

dudus
02:38

lukasz539
02:44
Top Typerzy
MTyperPkt
1.Marcin198182
2.Gregor80
3.dzidu7376
4.ares74
5.Vikodin73
6.dudus71
7.Miglanc70
8.Xabi68
9.MaGiK197168
10.Olek68
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland