Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR46:1930
2.KKS60:2226
3.SIL30:2321
4.GKW43:2920
5.SMJ34:2419
6.MRS30:2419
7.AKS30:2519
8.HOM54:3218
9.ZGB31:2715
10.CBN24:358
11.GSW28:347
12.STW15:497
13.STB18:547
14.ZKS27:734
Top Typer Wrzesień 2020
ALPN 2020-2021

Gany
29 (25)
Twój adres IP:
3.237.94.109
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2020-2021
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bula Mirosław 1                                                  
Dyrda Daniel                   1                                
Mijalski Piotr         1                                          
Tereda Kacper             1                                      
Świercz Krystian                 1                                  
Strzeżyk Tomasz 1   1       1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
AKS ZDROWIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bednarczyk Mariusz           1                                        
Broncel Bronisław     1                                              
Fijoł Tomasz           1                                        
Leś Andrzej                   1                                
Kucz Michał                 2                                  
Krasoń Michał 1                                                  
Myalski Marek     1           1   1                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Czarnynoga Michał                 1                                  
Czopnik Tomasz         1                                          
Domek Kamil     1         1                                    
Magiera Przemysław                     1                              
Mozgała Martin         1                                          
Ryś Michał     P P P P                                        
Świerzy Adrian             2 1                                    
Włoch Michał               1                                    
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Drosd Mateusz       P P P P                                      
Gembołyś Damian   1                                                
Gondzik Krzysztof       1           1                                
Janik Piotr                   1                                
Krawczyk Tomasz     1                                              
Kuczmierczyk Marcin     1             2                                
Stalmach Marcin           1                                        
Tomala Marcin     1                                              
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
AKS GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Dudek Wojciech           1     1                                  
Jabcoń Dawid       1                                            
Kaszek Mateusz                 1                                  
Kocurek Mariusz   1                                                
Łucki Michał         1       1                                  
Prusło Dawid     1         1                                    
Tarabasz Mirosław       1                                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Gruszka Dawid 1                                                  
Komorek Emil             1                                      
Gondzik Łukasz             2                                      
Helwig Marcin               1                                    
Beldoch Maciej       1                                            
Kotara Andrzej 1             1                                    
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Granatyr Łukasz     1             P P                              
Durok Sławomir                     1                              
Jaromin Adam     2               1                              
Jochemczyk Tomasz         1                                          
Malik Piotr     1                                              
Rotko Piotr     1               1                              
Wendreński Artur         1       1                                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Malcharek Damian 1 1 1     1 P     1                                
Maślorz Adrian   1                                                
Parysz Michał             1                                      
Szojda Mateusz             1                                      
Bania Mateusz             1                                      
Wilk Paweł           P P   1                                  
Zdziarski Adrian                   1                                
Jaromin Paweł 1                                                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
KS SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kaptur Marcin     1               1                              
Klekociuk Mariusz       1                                            
Szuda Adam             1   1                                  
Krawczyk Andrzej     1                                              
Rośkowicz Krzysztof 1               1                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Felkowski Mariusz     1                                              
Błaszczyk Roger               1                                    
Gąsiorek Mateusz           1                                        
Grabowski Paweł     1                                              
Jędrusik Bartosz     1   1                                          
Jurecki Piotr       1                                            
Kołodziejczyk Mateusz 1                                                  
Kreft Damian         1                                          
Lipiński Marcin       1         1   1                              
Mamok Mateusz       1         1                                  
Niklas Bartosz   1               1                                
Nosal Kamil       1         1 1                                
Oleksy Adrian     1         1                                    
Pasterak Adrian           1                                        
Turaczyk Łukasz 1 1                                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
                                                     
STARA WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kowalski Sławomir             1                                      
Korda Szymon                   1                                
Korda Grzegorz         1   1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
STAWY BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Sobota Tomasz             1                                      
Król Sebastian               1                                    
Skoczylas Kamil             1       1                              
Listowski Jakub         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Borys Tomasz         1                                          
Lewandowski Mateusz   1                                                
Domański Kamil                 1                                  
Nyga Robert                   1                                
Dudka Dariusz                 1 1                                
Mietliński Michał         1                                          
Szteliga Mariusz                     1                              
Ryguła Michał         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Duda Paweł 1                                                  
Landa Piotr         1         1                                
Piecha Łukasz         1                                          
Wojtas Damian         1   1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Kalendarz
  • 20.09.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 12 
  • 27.09.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 13 
  • Nasi użytkownicy
    kielon
    kielon
    Ostatnio widziany

    Teredka
    00:11

    patikol
    01:33

    Leon_77
    02:17

    RobsoN
    04:45

    fabio93
    06:16
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.eduardo22174
    2.ares157
    3.Grajek89154
    4.Olek152
    5.aawek145
    6.Typerek144
    7.Siwy142
    8.Gany142
    9.bratinho141
    10.Cocolino141
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland