Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin PL
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda wiosenna
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS148:4270
2.ZGB108:4662
3.SIL104:5356
4.ZDR121:5555
5.HOM72:7045
6.MRS84:7940
7.GKW70:8638
8.CBN91:8636
9.AKS76:8334
10.SMJ66:8034
11.ZKS72:8829
12.GSW37:9513
13.INL24:9212
14.STC30:1486
Top Typer Listopad 2019
Twój adres IP:
3.227.3.146
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2019
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bobula Mateusz   1                                                
Dudzik Kacper                 1 1                                
Dyrda Daniel                                 1                  
Krajewski Seweryn   1                                                
Król Wojciech                                             1 1    
Lizurej Kornel                         1                          
Manzel Krzysztof                                               1    
Mijalski Michał           1     1                                  
Okroj Wojciech                                           1        
Sklorz Mateusz                 1                                  
Targiel Robert                       1               1            
Tomczak Adrian                                                 1  
Tereda Kacper                               1                    
Zieliński Adam   1                                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
AKS KOJBUD ZDROWIA 2020
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 1 2
Jackowiak Adam   1           1                     1           1 P    
Karkut Sebastian                                             2 1 P P P P
Kolny Dariusz     1                                                  
Kucz Michał     1     1                                     1      
Myalski Marek 1                                                      
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 100 zł
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Antosz Michał                           1                        
Bejm Paweł                                       1            
Copija Tomasz   1                         1   1                  
Kapuściński Łukasz         1                                          
Kościelniak Bogdan                                           1        
Kasperczyk Sławomir           1                 1                      
Ryś Michał           1 P P                                    
Świerzy Adrian       1                   1     1                  
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Codoni Tomasz                                           1        
Drosd Mateusz             1                                   1  
Drosd Paweł             1           1                          
Gondzik Krzysztof   1                                                
Janik Piotr             1               1                      
Moric Andrzej               1                     1 1            
Olejnik Mateusz                                       1       P P  
Sapeta Artur 1                                                  
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Chmieliński Paweł         1                       1             1    
Czajkowski Kamil                                   1                
Filipek Piotr                                     1              
Kocurek Mariusz           1                       1                
Kuś Kamil                                       1       1    
Kaszek Mateusz                                               1    
Malinowski Marcin               1               1                    
Natkański Daniel                                             1      
Polański Łukasz                                       1            
Szyszko Kamil               1                         1          
Tarabasz Mirosław             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Beldoch Maciej                                       1 1          
Benek Sławomir                         1                          
Czaja Krystian                                   1                
Ferenc Michał                                 1 2                
Gnyp Michał   1           1                                    
Gondzik Łukasz             1 1               1                    
Grzeszczak Wiesław                         1                          
Jeleń Adrian                                 1                  
Knapik Krystian   1             1                                  
Paluch Krzysztof                                   1                
Putek Łukasz             1                           1          
Saracki Maciej             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 100 zł INNE:  SUMA: 100 zł
INTER LĘDZINY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bizacki Piotr                 1                                  
Chrobok Paweł                 1                                  
Cięciara Łukasz       1 1 1                                        
Dendys Jarosław             1           1                          
Szprengiel Wojciech   1     1                                          
Włodarczyk Mateusz 1     1                                            
Wójcik Sebastian                     P P                            
Zdziarski Adrian   1               1     1                          
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Durok Sławomir                                     1              
Granatyr Łukasz                                     1              
Jaromin Adam                                     1              
Jochemczyk Tomasz                                       P            
Malik Piotr                         1                          
Martinson Jakub                         1                     1    
Nowosad Sławomir                   1                                
Rotko Piotr                               1     1              
Wadas Michał                                       1            
Wendreński Artur                                 1                  
Do wpłaty: CK: 10 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 10 zł 
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Anderwald Wojciech 1                                                  
Bania Mateusz                                 1                  
Drozdek Tomasz                                 1                  
Jaromin Paweł                 1                           1      
Malcharek Damian           1                                     1  
Pintal Bogdan         1                   1     1                
Wardziński Sławomir                                                   1
Wardziński Sebastian                   1   1                            
Wilk Paweł 1               1 1         1 P                    
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Krawczyk Andrzej                                 1 1 1              
Krzystolik Marek                       2                            
Mijalski Piotr       1                                            
Nowak Artur                                         1       1  
Piekorz Wojciech                                           1        
Sałęga Marcin 1                                                  
Szuda Adam 1               1                     1   1 P      
Werszowec Marcin                                           1        
Włoch Michał                                       1         1  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Erazmus Michał                     1                              
Felkowski Mariusz                                 1                  
Garbowski Paweł       1                       1                    
Gąsiorek Mateusz                                           1        
Główczyk Karol     1       P P                                 1  
Jurecki Piotr   1     1                                          
Kołodziejczyk Mateusz   1 1                   1         1 P              
Lipiński Marcin           1                                        
Niklas Bartosz                         1                       1  
Noga Szymon           1                                        
Nosal Kamil 1       1 1             1 P     1 2   1 P 1        
Oleksy Adrian     1       2             1 P                      
Pasterak Adrian             1                                      
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
STAWY CZARNUCHOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bernaś Grzegorz     1                                              
Cipcer Daniel                                                   1
Król Sebastian                                     1              
Listowski Jakub             1                                      
Listowski Maciej               1                                    
Rogalski Piotr   1                                                
Skoczylas Kamil                         1                       1  
Wądrzyk Wojciech                                               1    
Sobota Tomasz     1                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY 2020
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 1 2
Borys Tomasz       2                                                
Doktor Waldemar 1   1                   1     1 P                      
Domański Kamil                                         1              
Dudka Dariusz                       1         1                      
Dudka Tomasz                                         1              
Krawczyk Maciej                 1                                      
Mietliński Michał                                   1                    
Poźniak Bartłomiej                                     1                  
Radwański Ryszard       1                                                
Rokowski Rafał                                                   P P  
Rokowski Michał           1                   1                        
Szteliga Mariusz     1   1                                              
Wilemski Robert                               1     1                  
Wróbel Paweł                                           1            
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA:  70 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Anderko Kamil                                               1    
Duda Paweł             1           1     1 1 P                
Fijoł Tomasz               1                                    
Landa Piotr                       1                         1  
Lysko Arkadiusz             1                             1        
Noras Sławomir         1   1                                      
Piekorz Paweł 1       1                                          
Wilk Krzysztof             1 1               1                    
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Nasi użytkownicy
Enzo
Enzo
Ostatnio widziany

RobsoN
05:49

Barca1234
08:36

thorman
14:18

NIKIEL
16:51

fabio93
19:09
Top Typerzy
MTyperPkt
1.qlremix341
2.Siwy339
3.Miglanc335
4.Grajek89335
5.77332
6.Owsian55324
7.bratinho317
8.Typerek316
9.Xabi314
10.RobsoN313
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland