Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2019
AKS BIERUŃ
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Bobula
Mateusz
1
Dudzik
Kacper
1
1
Dyrda
Daniel
1
Krajewski
Seweryn
1
Król
Wojciech
1
1
Lizurej
Kornel
1
Manzel
Krzysztof
1
Mijalski
Michał
1
1
Okroj
Wojciech
1
Sklorz
Mateusz
1
Targiel
Robert
1
1
Tomczak
Adrian
1
Tereda
Kacper
1
Zieliński
Adam
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY:
INNE:
SUMA:
AKS KOJBUD
ZDROWIA
2020
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
1
2
Jackowiak
Adam
1
1
1
1
P
Karkut
Sebastian
2
1
P
P
P
P
Kolny
Dariusz
1
Kucz
Michał
1
1
1
Myalski
Marek
1
Do
wpłaty:
CK: 50 zł
WALKOWERY: 50 zł
INNE:
SUMA: 100
zł
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Antosz
Michał
1
Bejm
Paweł
1
Copija
Tomasz
1
1
1
Kapuściński
Łukasz
1
Kościelniak
Bogdan
1
Kasperczyk
Sławomir
1
1
Ryś
Michał
1
P
P
Świerzy
Adrian
1
1
1
Do
wpłaty:
CK: 20 zł
WALKOWERY:
INNE:
SUMA: 20
zł
GROM
ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Codoni
Tomasz
1
Drosd
Mateusz
1
1
Drosd
Paweł
1
1
Gondzik
Krzysztof
1
Janik
Piotr
1
1
Moric
Andrzej
1
1
1
Olejnik
Mateusz
1
P
P
Sapeta
Artur
1
Do
wpłaty:
CK: 20 zł
WALKOWERY:
INNE:
SUMA: 20
zł
GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Chmieliński
Paweł
1
1
1
Czajkowski
Kamil
1
Filipek
Piotr
1
Kocurek
Mariusz
1
1
Kuś Kamil
1
1
Kaszek
Mateusz
1
Malinowski
Marcin
1
1
Natkański
Daniel
1
Polański
Łukasz
1
Szyszko
Kamil
1
1
Tarabasz
Mirosław
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY:
INNE:
SUMA:
HOMERA
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Beldoch
Maciej
1
1
Benek
Sławomir
1
Czaja
Krystian
1
Ferenc
Michał
1
2
Gnyp
Michał
1
1
Gondzik
Łukasz
1
1
1
Grzeszczak
Wiesław
1
Jeleń
Adrian
1
Knapik
Krystian
1
1
Paluch
Krzysztof
1
Putek
Łukasz
1
1
Saracki
Maciej
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY: 100 zł
INNE:
SUMA: 100 zł
INTER LĘDZINY
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Bizacki
Piotr
1
Chrobok
Paweł
1
Cięciara
Łukasz
1
1
1
Dendys
Jarosław
1
1
Szprengiel
Wojciech
1
1
Włodarczyk
Mateusz
1
1
Wójcik
Sebastian
P
P
Zdziarski
Adrian
1
1
1
Do
wpłaty:
CK: 20 zł
WALKOWERY:
INNE:
SUMA: 20
zł
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Durok
Sławomir
1
Granatyr
Łukasz
1
Jaromin
Adam
1
Jochemczyk
Tomasz
P
Malik
Piotr
1
Martinson
Jakub
1
1
Nowosad
Sławomir
1
Rotko
Piotr
1
1
Wadas
Michał
1
Wendreński
Artur
1
Do
wpłaty:
CK: 10 zł
WALKOWERY:
INNE:
SUMA: 10
zł
MARSAL
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Anderwald
Wojciech
1
Bania
Mateusz
1
Drozdek
Tomasz
1
Jaromin
Paweł
1
1
Malcharek
Damian
1
1
Pintal
Bogdan
1
1
1
Wardziński
Sławomir
1
Wardziński
Sebastian
1
1
Wilk
Paweł
1
1
1
1
P
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY:
INNE:
SUMA:
SILESIA
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Krawczyk
Andrzej
1
1
1
Krzystolik
Marek
2
Mijalski
Piotr
1
Nowak
Artur
1
1
Piekorz
Wojciech
1
Sałęga
Marcin
1
Szuda
Adam
1
1
1
1
P
Werszowec
Marcin
1
Włoch
Michał
1
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY:
INNE:
SUMA:
SMJ BIERUŃ
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Erazmus
Michał
1
Felkowski
Mariusz
1
Garbowski
Paweł
1
1
Gąsiorek
Mateusz
1
Główczyk
Karol
1
P
P
1
Jurecki
Piotr
1
1
Kołodziejczyk
Mateusz
1
1
1
1
P
Lipiński
Marcin
1
Niklas
Bartosz
1
1
Noga
Szymon
1
Nosal
Kamil
1
1
1
1
P
1
2
1
P
1
Oleksy
Adrian
1
2
1
P
Pasterak
Adrian
1
Do
wpłaty:
CK: 20 zł
WALKOWERY:
INNE:
SUMA: 20
zł
STAWY
CZARNUCHOWICE
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Bernaś
Grzegorz
1
Cipcer
Daniel
1
Król
Sebastian
1
Listowski
Jakub
1
Listowski
Maciej
1
Rogalski
Piotr
1
Skoczylas
Kamil
1
1
Wądrzyk
Wojciech
1
Sobota
Tomasz
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY:
INNE:
SUMA:
ZANDGRUBA
BOJSZOWY
2020
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
1
2
Borys
Tomasz
2
Doktor
Waldemar
1
1
1
1
P
Domański
Kamil
1
Dudka
Dariusz
1
1
Dudka
Tomasz
1
Krawczyk
Maciej
1
Mietliński
Michał
1
Poźniak
Bartłomiej
1
Radwański
Ryszard
1
Rokowski
Rafał
P
P
Rokowski
Michał
1
1
Szteliga
Mariusz
1
1
Wilemski
Robert
1
1
Wróbel
Paweł
1
Do
wpłaty:
CK: 20 zł
WALKOWERY: 50 zł
INNE:
SUMA: 70 zł
ZKS RYNEK
BIERUŃ
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Anderko
Kamil
1
Duda
Paweł
1
1
1
1
P
Fijoł
Tomasz
1
Landa
Piotr
1
1
Lysko
Arkadiusz
1
1
Noras
Sławomir
1
1
Piekorz
Paweł
1
1
Wilk
Krzysztof
1
1
1
Do
wpłaty:
CK:
WALKOWERY: 50 zł
INNE:
SUMA: 50
zł
Kary za czerwone kartki, walkowery i
dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -
15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15
w godz. 16.00 - 19.00.