Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin PL
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda wiosenna
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR32:921
2.KKS32:718
3.ZGB33:1118
4.SIL29:1715
5.INL14:1712
6.HOM19:2011
7.MRS23:2610
8.ZKS20:239
9.GKW15:219
10.CBN19:309
11.AKS17:296
12.SMJ13:214
13.GSW13:193
14.STC8:370
Top Typer Maj 2019
ALPN 2019

RobsoN
63 (54)
Twój adres IP:
54.227.76.35
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2018
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Migdał GrzegorzSilesia50
2.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy28
3.Wendreński ArturKKS Kopciowice23
4.Domański KamilZandgruba Bojszowy22
5.Nowak ArturSilesia22
6.Piekorz WojciechSilesia21
7.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń19
8.Świergolik DawidAKS Kojbud Zdrowia19
9.Dudek MateuszZandgruba Bojszowy17
10.Jackowiak AdamAKS Kojbud Zdrowia15
11.Wilk ŁukaszMarsal15
12.Adamczyk ArturMarsal14
13.Domżał DamianHomera14
14.Mondry KrystianAKS Bieruń14
15.Noras DamianKKS Kopciowice14
16.Bielanik ArturCentrum Bieruń13
17.Florek DamianHomera13
18.Mitrea ConstantinAKS Kojbud Zdrowia13
19.Zawisz WiesławStawy Czarnuchowice13
20.Bania MateuszMarsal12
21.Piekorz PawełZKS Rynek Bieruń12
22.Felkowski MariuszSMJ Bieruń11
23.Lichota PiotrSMJ Bieruń11
24.Urbanek ŁukaszStawy Czarnuchowice11
25.Urbańczyk SzymonGrom Świerczyniec11
26.Wlazło RobertKKS Kopciowice11
27.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice10
28.Piwko MarcinZKS Rynek Bieruń10
29.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy10
30.Benek SławomirHomera9
31.Drozdek RemigiuszMarsal9
32.Mijalski MichałSilesia9
33.Król SebastianStawy Czarnuchowice8
34.Kucz SzymonAKS Kojbud Zdrowia8
35.Maślorz AdrianInter Lędziny8
36.Stawiarz SławomirMarsal8
37.Dusza ArturCentrum Bieruń7
38.Kozieł PawełCentrum Bieruń7
39.Krasoń MichałAKS Kojbud Zdrowia7
40.Krawczyk AndrzejSilesia7
41.Leś AndrzejAKS Kojbud Zdrowia7
42.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy7
43.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń7
44.Stalmach MarcinGrom Świerczyniec7
45.Świerzy AdrianCentrum Bieruń7
46.Wyroba PiotrAKS Kojbud Zdrowia7
47.Zdziarski AdrianInter Lędziny7
48.Bejm PawełCentrum Bieruń6
49.Bula MirosławAKS Bieruń6
50.Doktor WaldemarZandgruba Bojszowy6
51.Krzystolik MarekSilesia6
52.Kucz KamilAKS Kojbud Zdrowia6
53.Kucz MichałAKS Kojbud Zdrowia6
54.Sklorz MateuszAKS Bieruń6
55.Wądrzyk WojciechStawy Czarnuchowice6
56.Wilk KrzysztofZKS Rynek Bieruń6
57.Dendys JarosławInter Lędziny5
58.Durok SławomirKKS Kopciowice5
59.Gondzik ŁukaszHomera5
60.Jaromin AdamKKS Kopciowice5
61.Jastrzemski ŁukaszGrom Świerczyniec5
62.Jeleń DawidHomera5
63.Kopala PiotrAKS Kojbud Zdrowia5
64.Kotyrba ŁukaszAKS Bieruń5
65.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy5
66.Magiera PiotrSMJ Bieruń5
67.Pomietło MichałZKS Rynek Bieruń5
68.Ulfig DawidAKS Bieruń5
69.Włodarczyk MateuszInter Lędziny5
70.Bartczak PrzemysławInter Lędziny4
71.Drabczyk SławomirCentrum Bieruń4
72.Gąsiorczyk PawełCentrum Bieruń4
73.Gondzik KrzysztofGrom Świerczyniec4
74.Grabowski ArturInter Lędziny4
75.Jazowski PawełCentrum Bieruń4
76.Kotara AndrzejHomera4
77.Marchelek Andrzej Homera4
78.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń4
79.Nowosad SławomirKKS Kopciowice4
80.Putek ŁukaszHomera4
81.Rotko PiotrKKS Kopciowice4
82.Rudnicki RobertStawy Czarnuchowice4
83.Szlachcic ŁukaszSilesia4
84.Wilk PawełMarsal4
85.Antosz MichałCentrum Bieruń3
86.Borys TomaszZandgruba Bojszowy3
87.Brożek BartłomiejSMJ Bieruń3
88.Drozdek TomaszMarsal3
89.Dudzik KacperAKS Bieruń3
90.Garbowski PawełSMJ Bieruń3
91.Gros DawidHomera3
92.Jochemczyk TomaszKKS Kopciowice3
93.Kotajny AdamGrom Świerczyniec3
94.Kozak RafałSMJ Bieruń3
95.Lipiński MarcinSMJ Bieruń3
96.Łukasik MaciejAKS Bieruń3
97.Malik PiotrKKS Kopciowice3
98.Mijalski PiotrSilesia3
99.Moric AndrzejGrom Świerczyniec3
100.Myalski MarekAKS Kojbud Zdrowia3
101.Pomietło ArturZKS Rynek Bieruń3
102.Skoczylas KamilStawy Czarnuchowice3
103.Styżej TomaszSilesia3
104.Wadas MichałKKS Kopciowice3
105.Bratek ArturAKS Kojbud Zdrowia2
106.Chrobok DawidGrom Świerczyniec2
107.Cipcer DanielStawy Czarnuchowice2
108.Czyrwik AdamGrom Świerczyniec2
109.Drosd MateuszGrom Świerczyniec2
110.Duda PawełZKS Rynek Bieruń2
111.Gajkowski KonradAKS Kojbud Zdrowia2
112.Gruszka DawidHomera2
113.Grzesica KrzysztofZandgruba Bojszowy2
114.Gumiński DawidSMJ Bieruń2
115.Jaromin PawełMarsal2
116.Klimas KrzysztofHomera2
117.Lewandowski DamianSilesia2
118.Lizurej KornelAKS Bieruń2
119.Mol DariuszHomera2
120.Niklas BartoszSMJ Bieruń2
121.Rogalski MariuszSMJ Bieruń2
122.Saracki MaciejHomera2
123.Sukiennik GrzegorzZKS Rynek Bieruń2
124.Szeluga PrzemysławStawy Czarnuchowice2
125.Szteliga MariuszZandgruba Bojszowy2
126.Targiel RobertAKS Bieruń2
127.Tubacki RafałStawy Czarnuchowice2
128.Wilemski RobertZandgruba Bojszowy2
129.Wójcik SebastianInter Lędziny2
130.Zieliński AdamAKS Bieruń2
131.Bartczak JakubInter Lędziny1
132.Bednorz DamianAKS Kojbud Zdrowia1
133.Bernaś GrzegorzStawy Czarnuchowice1
134.Bizacki PiotrInter Lędziny1
135.Broncel BronisławAKS Kojbud Zdrowia1
136.Chrząszczyk MichałSMJ Bieruń1
137.Copija TomaszCentrum Bieruń1
138.Cupryś KrzysztofInter Lędziny1
139.Czyrwik ArkadiuszInter Lędziny1
140.Doktor WociechZandgruba Bojszowy1
141.Drozdek AdamKKS Kopciowice1
142.Fuchs DamianCentrum Bieruń1
143.Gąsiorek MateuszSMJ Bieruń1
144.Gruchała ArturHomera1
145.Hetmański MateuszKKS Kopciowice1
146.Honc DawidAKS Bieruń1
147.Hurny ZbigniewCentrum Bieruń1
148.Janik PiotrGrom Świerczyniec1
149.Jurecki PiotrSMJ Bieruń1
150.Kasperczyk SławomirCentrum Bieruń1
151.Klekociuk MariuszSilesia1
152.Kołodziejczyk MateuszSMJ Bieruń1
153.Komandera EmanuelStawy Czarnuchowice1
154.Komorek EmilHomera1
155.Kozieł TomaszSilesia1
156.Kreft AdrianSMJ Bieruń1
157.Kulikowski PiotrStawy Czarnuchowice1
158.Landa PiotrZKS Rynek Bieruń1
159.Lisok MateuszKKS Kopciowice1
160.Listowski JakubStawy Czarnuchowice1
161.Lizurej PiotrSilesia1
162.Madej MarcinGrom Świerczyniec1
163.Malcharek MichałZandgruba Bojszowy1
164.Manzel KrzysztofAKS Bieruń1
165.Mazur DariuszStawy Czarnuchowice1
166.Murawski MarcinGrom Świerczyniec1
167.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń1
168.Oleksy AdrianMarsal1
169.Pierzchała KamilHomera1
170.Pintal BogdanMarsal1
171.Poźniak BartłomiejZandgruba Bojszowy1
172.Pulchny WojciechHomera1
173.Rogalski PiotrStawy Czarnuchowice1
174.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy1
175.Rozmus GrzegorzZandgruba Bojszowy1
176.Skubisz JanStawy Czarnuchowice1
177.Ścierski KamilAKS Bieruń1
178.Świergot KrystianMarsal1
179.Tracz MarcinSMJ Bieruń1
180.Wardziński SławomirMarsal1
181.Werszowec MarcinSilesia1
182.Woźnica MateuszAKS Bieruń1

Klasyfikacja po XXVI kolejkach ALPN 2018
Polub nas na FB!
Kalendarz
Dzisiaj:
  • ALPN 2019 - kolejka 7
    ALPN 2019 - kolejka 7
  • Wkrótce:
  • 02.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 8 
  • 09.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 9 
  • Nasi użytkownicy
    Cocolino
    Cocolino
    Ostatnio widziany

    fabio93
    00:22

    eduardo22
    00:56

    dzidu73
    01:12

    chmielu1703
    01:35

    qlremix
    01:47
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.qlremix122
    2.RobsoN120
    3.Miglanc119
    4.Siwy116
    5.77114
    6.Owsian55113
    7.ares112
    8.bratinho112
    9.FREEQ110
    10.Typerek110
    Web Security
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland