News Print
WYNIKI - XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Drużyn Niezrzeszonych
Dodane przez Gregor dnia 21 styczeń 2019 07:53
Do XVI Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Bierunia zgłosiło się 10 drużyn. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, mecz 1x15 min. Do fazy finałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Grupa A: Marsal, Zandgruba Bojszowy, Koneserzy Futbolu, AKS Bieruń, ZKS Rynek Bieruń

Turniej rozpoczął się o 8:00, a po 3h poznaliśmy drużyny, które awansowały do fazy finałowej. Z pierwszego miejsca awansowała drużyna Zandgruba Bojszowy zdobywając 9 pkt., a z drugiego ZKS Rynek Bieruń 7 pkt. 💪. Co ciekawe Zandgruba przegrała tylko jeden mecz właśnie z ZKS-em. Grupa bardzo wyrównana i o awansie zadecydował 1 pkt. Kolejne miejsca zajęli: Koneserzy Futbolu 6 pkt., AKS Bieruń 6 pkt. i Marsal 1 pkt.

Grupa B: SMJ Bieruń, Silesia, Stawy Czarnuchowice, AKS Kojbud Zdrowia, Grom Świerczyniec

Po oficjalnym otwarciu turnieju przez Burmistrza Bierunia Krystiana Grzesicę walkę o awans zaczęli zawodnicy z drużyn grupy B. W tej grupie tak wyrównanej walki już nie było, a zdecydowanie na pierwszy plan wysunęły się dwa zespoły. Z pierwszego awansowała drużyna AKS Kojbud Zdrowia 10 pkt., a z drugiego miejsca SMJ Bieruń 9 pkt. 💪. Kolejne zespoły to Silesia 4 pkt., Grom Świerczyniec 3 pkt., Stawy Czarnuchowice 2 pkt. Na pewno wielkim zaskoczeniem jest brak awansu zespołu Silesia.

Finały: Zandgruba Bojszowy, SMJ Bieruń, AKS Kojbud Zdrowia i ZKS Rynek Bieruń.

W finale również mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 1x 15 min. Emocje były do ostatniego spotkania. O końcowym układzie podium decydował ostatni mecz, w którym zmierzyły się drużyny AKS Kojbud Zdrowia, której wystarczył remis z Zandgrubą Bojszowy. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli zawodnicy z Bojszów i to oni cieszyli się z triumfu!

1. Zandgruba Bojszowy 7 pkt. br. 7:2
2. AKS Kojbud Zdrowia 6 pkt. br. 5:2
3. ZKS Rynek Bieruń 4 pkt. br. 8:4

4. SMJ Bieruń 0 pkt. br. 0:12

Królem strzelców został zawodnik AKS Kojbud Zdrowia: Michał Krasoń - 7 bramek ⚽️

Puchary wręczył vice-burmistrz Sebastian Macioł oraz Dyrektor BOSiR Michał Żerdka.

Dziękujemy wszystkim za walkę Fair Play!

Dziękujemy również sędziom za wzorowe prowadzenie turnieju 👌
Return to Previous Topic