Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Regulamin PL
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda wiosenna
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR32:921
2.KKS32:718
3.ZGB33:1118
4.SIL29:1715
5.INL14:1712
6.HOM19:2011
7.MRS23:2610
8.ZKS20:239
9.GKW15:219
10.CBN19:309
11.AKS17:296
12.SMJ13:214
13.GSW13:193
14.STC8:370
Top Typer Maj 2019
ALPN 2019

RobsoN
63 (54)
Twój adres IP:
54.227.76.35
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2018
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Dudzik Kacper                           1         1   1          
Honc Dawid                                         1          
Tomczak Adrian         P P                               1     1  
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
AKS KOJBUD ZDROWIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bednorz Damian                                           1        
Bratek Artur                 1                             1    
Broncel Bronisław             1                 1     1              
Gajkowski Konrad                 1 1                                
Krasoń Michał         1                                          
Kucz Michał   1 1       2 P                                    
Kucz Michał                                   1 1              
Kucz Szymon         1                                          
Leś Andrzej     1       1                             1        
Myalski Marek           1                         1              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Antosz Michał                               2                    
Bejm Paweł               1                             1      
Bielanik Artur               1                                    
Copija Tomasz       P P                                          
Dusza Artur                     1                              
Fuchs Damian 2                             1       1 P          
Hurny Zbigniew             1                                      
Kasperczyk Sławomir               1         1         1       1 P      
Kozieł Paweł                 1         1 1           1 P        
Pastuszek Krystian                             P P       1            
Pastuszek Mateusz                           1 1                      
Ryś Michał       1                 1     1                    
Świerzy Adrian         1   1                             1   1 P  
Do wpłaty: ALPN 2018 CK: 40 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 40 zł
Do wpłaty: PL 2018 CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Drosd Mateusz       2                   1                        
Gondzik Krzysztof                               1                    
Jastrzemski Łukasz                       1                            
Krawczyk Artur                 1                                  
Moric Andrzej                       1                            
Piergies Kamil       1                                            
Stalmach Dariusz                                           1        
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Benek Sławomir                                             1      
Domżał Damian             1       1           1                 2
Gondzik Łukasz       1                             1             1
Gros Dawid                             1             1        
Grzejszczak Wiesław                                         1          
Jeleń Adrian                   1                                
Jeleń Dawid                                         1          
Komorek Emil                     1                              
Kotara Andrzej               1                                 1  
Mol Dariusz                                               1    
Pierzchała Kamil                                         1          
Saracki Maciej     1     1 1       1                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
INTER LĘDZINY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bartczak Przemysław 1       1                                          
Cięciara Łukasz       1     1                                      
Wójcik Sebastian                                         1          
Zdziarski Adrian         1             1   1                        
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Drozdek Adam                     1                              
Durok Sławomir                   1                         1 1    
Granatyr Łukasz   1             1 1                       1 P      
Hetmański Mateusz         1       1                                  
Jaromin Adam                                     1             1
Jochemczyk Tomasz                                                   1
Noras Damian                             1             1        
Nowosad Sławomir                                         1          
Paruzel Dawid                               1               1    
Rotko Piotr   1       1     1     1 P       1                  
Wadas Michał                             1                      
Wendreński Artur                                           1        
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Adamczyk Artur       1         1           1                      
Anderwald Wojciech   1         1                                      
Bania Mateusz                                 1             1    
Domański Mateusz       1                                            
Drozdek Remigiusz                       1   1                        
Drozdek Tomasz     1                 1   1                        
Jaromin Paweł     1   2                                          
Malcharek Damian 1               1           1                   1 P
Oleksy Adrian   1                           1                    
Pamuła Denis 1             1                                 1  
Pintal Bogdan                             P P                    
Stawiarz Sławomir       1                                         1 1
Świergot Krystian         1           1 1   1 P                      
Wardziński Sławomir         1                   1 1                    
Wilk Łukasz   1                                       1     1  
Wilk Paweł     1                       1                      
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 20 zł
SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Klekociuk Mariusz                     1                       1 1    
Krzystolik Marek                                           1        
Migdał Grzegorz   1                                       1        
Mijalski Michał             1             1               1   1 P  
Mijalski Piotr                   1 1                              
Piekorz Wojciech                                                   1
Styżej Tomasz     1           1 1       1 P                      
Szlachcic Łukasz                             1                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Brożek Bartłomiej             2                                      
Erazmus Michał       1 1       1                                  
Garbowski Paweł                 1                                  
Gąsiorek Mateusz               1         1                          
Kołodziejczyk Mateusz       1         1       1                          
Kreft Adrian             1                                      
Lichota Piotr                     1               1              
Lipiński Marcin                 1                     1       1    
Magiera Piotr                                     1             1
Niklas Bartosz                         1               1     P    
Niklas Przemysław   1                                                
Pasterak Adrian               1                                    
Rogalski Mariusz       1       1                       1 1 P        
Do wpłaty: CK: 10 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 10 zł
STAWY CZARNUCHOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bernaś Grzegorz                                             1      
Cipcer Daniel         1     1                 1               1 P
Król Sebastian                                               1    
Listowski Jakub               1           1             1          
Mazur Dariusz   1                                                
Rudnicki Robert     1     1                   1         1   P      
Skoczylas Kamil       1                             1              
Skubisz Jan                               1                    
Sobota Tomasz                                               2 1  
Tubacki Rafał                                             1      
Urbanek Łukasz       1                                            
Zawisz Wiesław   1 1                                           2 P
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Borys Tomasz                 P P                                
Broncel Kamil 1                 1                                
Doktor Waldemar                   1                                
Doktor Wojciech                                   1       1        
Domański Kamil             1                                      
Dudek Mateusz     1           1 1                                
Dudka Dariusz                 1     1                   1        
Mietliński Michał                                           2        
Poźniak Bartłomiej             1                               1   1  
Rokowski Rafał                 1                                  
Wilemski Robert                                       1            
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: INNE: SUMA: 20 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Duda Paweł                                 1                  
Duda Piotr                                     P              
Landa Piotr     1                               1              
Masłowski Wojciech               1                                    
Piekorz Paweł     1                         1     1              
Pomietło Artur   1           1                     1              
Pomietło Michał                   1     1     2 P                  
Saluter Piotr   1                                                
Wilk Krzysztof               1                 1                  
Do wpłaty: CK: 20 zł WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 70 zł
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Kalendarz
  • 02.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 8 
  • 09.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 9 
  • 16.06.2019
    ALPN 2019 - kolejka 10 
  • Nasi użytkownicy
    Dominik
    Dominik
    Ostatnio widziany

    fabio93
    00:34

    eduardo22
    01:08

    dzidu73
    01:24

    chmielu1703
    01:47

    qlremix
    01:59
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.qlremix122
    2.RobsoN120
    3.Miglanc119
    4.Siwy116
    5.77114
    6.Owsian55113
    7.ares112
    8.bratinho112
    9.FREEQ110
    10.Typerek110
    Web Security
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland